Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wybory Prezydenckie.

13021
eto
22 maja 2015r. o 21:47
Tu nie głosujemy na PIS czy PO, chodzi o zmiany i nowych ludzi, o nowy lepszy impuls. Mam nadzieję, że to wszyscy rozumieją. ;)

[img=1432323996_gdpdkkj.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
22 maja 2015r. o 21:54
eto napisał(a): Tu nie głosujemy na PIS czy PO, chodzi o zmiany i nowych ludzi, o nowy lepszy impuls. Mam nadzieję, że to wszyscy rozumieją. ;)



Właśnie że głosujemy albo na PiS albo na PO.
Nie ma co udawać że to tylko wybory Prezydenta RP.
Duda - to furtka do władzy dla PiSu, Komorowski to PO ale także, a nawet przede wszystkim, odsunięcie od władzy na kolejne lata PiSu, partii nieobliczalnych, politycznych frustratów i zacietrzewionych fanatyków prezesa.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
22 maja 2015r. o 21:59
~ napisał(a): "Cani" - jeśli było tak super za rządów PiSuarów to zgadnij dlaczego naród wywalił ich na zbity ryj i do dzisiaj nie mogą się do władzy załapać?
Pomyśl trochę zanim napiszesz kolejne pierdoły :P :D


Sam piszesz pierdoły! PIS sam skrócił kadencję :)


Uzasadnienie skrócenia kadencji Sejmu wg PiS
dokument 30.08.2007

"Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, na podstawie art. 98 ust. 3 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, postanawia skrócić swoją kadencję."


To Platforma nieObywatelska wyleci jesienią na twój "zbity ryj"
:D


Dopisane 22.05.2015r. o godz. 21:59:

Skaut napisał(a): Właśnie że głosujemy albo na PiS albo na PO.


I właśnie dlatego Komoruski przegra.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Duda=obłuda niezalogowany
22 maja 2015r. o 22:00
Ja tam pier...ę jak wygra Duda i Pis to wsiadam do samochodu i za pół godziny jestem w Niemczech w śród normalnych europejczyków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
22 maja 2015r. o 22:01
~Duda=obłuda napisał(a): Ja tam pier...ę jak wygra Duda i Pis to wsiadam do samochodu i za pół godziny jestem w Niemczech w śród normalnych europejczyków.


To już spadaj nic tu po tobie.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
22 maja 2015r. o 22:01
Skaut napisał(a):
eto napisał(a): Tu nie głosujemy na PIS czy PO, chodzi o zmiany i nowych ludzi, o nowy lepszy impuls. Mam nadzieję, że to wszyscy rozumieją. ;)



Właśnie że głosujemy albo na PiS albo na PO.
Nie ma co udawać że to tylko wybory Prezydenta RP.
Duda - to furtka do władzy dla PiSu, Komorowski to PO ale także, a nawet przede wszystkim, odsunięcie od władzy na kolejne lata PiSu, partii nieobliczalnych, politycznych frustratów i zacietrzewionych fanatyków prezesa.


Nie jestem z PIS-u, ale zagłosuję na Dudę.

To, że platforma straci władzę na jesień i pogrąży ze sobą PSL to już przesądzone, zmiany już się zaczęły i tego już nic nie odwróci.

Chyba, że PO sfałszuje wybory, czego zresztą po nich się można spodziewać.
PO musi odejść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2015r. o 22:05
Alter ryja to masz ty i twoja stara i w ogóle jesteś otrzaskany jak świńskie uszy po korycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
22 maja 2015r. o 22:08
~ napisał(a): Alter ryja to masz ty i twoja stara i w ogóle jesteś otrzaskany jak świńskie uszy po korycie.


Pierwszy użyłeś retoryki "ryja", więc kiedy to robisz licz się z tym, że to może też tyczyć ciebie chamie.




<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.