Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Problem z erekcją

10630
#CNC nieaktywny
21 kwietnia 2015r. o 10:59
chłop ma problem a wy mu doradzacie jakieś dziwne rzeczy , napisz do mnie a dostaniesz cos dzięki czemu erekcja będzie wielka i zabawa całą noc !! ja tego nie potrzebuje lecz mam dostęp :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 13:47
mniej wódy piwa a wszystko będzie w porządku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szeptog niezalogowany
26 września 2015r. o 18:43
Fakt, niektóre Wasze porady są koszmarne... Ja nie wiem jak pomóc, więc odsyłam się na portal medyczny https://dimedic.eu/wiedza/problemy-z-erekcja Jak nie macie o czymś pojęcia, to lepiej się nie wypowiadajcie, żeby nie zaszkodzić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2015r. o 20:48
Erecton On! "Poczuj różnicę i wal...do apteki".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2015r. o 22:01
a aj ci zazdroszcze a ja mam za szybko i co mam ????????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2015r. o 22:29
nie wóda go wykończyła tylko kliny łeb Jemu rozsadziły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majereneck niezalogowany
26 września 2016r. o 13:05
Jeśli macie problemy z erekcją, to polecam poczytać o nietypowych rozwiązaniach. Mi fajnie pomogły afirmacje seksualne, takie w formie mp3, ale też wielu ludzi wybiera np. synchronizacje półkul.
O lekach jeśli chcecie poczytać, polecam niezłe forum: http://forumolekach.pl/leki-na-potencje-problemy-z-seksem/ nie kupować nic przed dokładnym zaznajomieniem się z tematem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eto niezalogowany
26 września 2016r. o 14:24
~Majereneck napisał(a): Jeśli macie problemy z erekcją, to polecam poczytać o nietypowych rozwiązaniach. Mi fajnie pomogły afirmacje seksualne, takie w formie mp3, ale też wielu ludzi wybiera np. synchronizacje półkul.
O lekach jeśli chcecie poczytać, polecam niezłe forum: http://forumolekach.pl/leki-na-potencje-problemy-z-seksem/ nie kupować nic przed dokładnym zaznajomieniem się z tematem.


Żadne afirmacje, nie czytać klucznika ..Niech on sobie sam rucha półkulami.Jak je ma.
Proszę kupić w aptece BEZ RECEPTY ,,Max on''.
Działa.
Łykasz,trochę się łasisz ,dotykasz i jest ok.Podobno powinno się ją(jego) lubić.Wtedy jest jeszcze fajniej.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.