Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie wybieracie się na długi majowy weekend?

~~ niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 21:44
~~mama napisał(a):
~ADA:) napisał(a): Polecam kolorowe jeziorka_ kotlina jelenia górska znajdziesz w necie.

Pytanko mam odnośnie tych jeziorek.Jak długi jest szlak do pokonania od ostatniego parkingu do jeziorka? Pytam ,ponieważ mam dziecko niepełnosprawne i nie wiem czy uda jej się pokonać dystans. Niestety mój komputer coś nie wczytuje map i szlakow abym mogła sama zweryfikować. Jest możliwość podjechać tam wózkiem?


jeżdżą tam na rowerach, wiec wózek powinien dać radę, jest to taki leśno-polny trakt, tyle że czasem pod górkę, ale już o wejściu na Wielką Kopę zapomnij...idzie się hmm, zalezy od tempa około 1,5 godziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 22:47
Wózkiem??tzn z dzieckiem czy swoim?? Są jeziorka teren świetny na wyprawę rowerową albo dla lubiących leśne spacery ogólnie szału nie robi..ale dojście dosyć przyzwoite nawet na wózek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
8 kwietnia 2017r. o 9:14
do dupy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~eto niezalogowany
8 kwietnia 2017r. o 9:37
~~klucznick napisał(a): do dupy.


Mondrego to przyjemnie POczytać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
8 kwietnia 2017r. o 12:10
~~eto napisał(a):
~~klucznick napisał(a): do dupy.


Mondrego to przyjemnie POczytać.
napisz gdzie jedziesz i na ile czasu namierzą cię obrobią ci mieszkanie i co wtedy ?też bedziesz taki mądry jak ja ?jak zrozumiesz po co zakładane są tematy takie jak ten to może będziesz mądrzejszy o tę wiedze a póki co to morda w kubeł buraku. :> ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 kwietnia 2017r. o 18:35
~~klucznick napisał(a):
~~eto napisał(a):
~~klucznick napisał(a): do dupy.


Mondrego to przyjemnie POczytać.
napisz gdzie jedziesz i na ile czasu namierzą cię obrobią ci mieszkanie i co wtedy ?też bedziesz taki mądry jak ja ?jak zrozumiesz po co zakładane są tematy takie jak ten to może będziesz mądrzejszy o tę wiedze a póki co to morda w kubeł buraku. :> ;(


Zmusza cię ktoś prymitywny prymitywie ,do zabierania głosu w tym temacie ?
Gołodupiec a gra panisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 kwietnia 2017r. o 20:35
nigdzie... polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 8:18
Ja z przyjaciułmi udaję się do lasu pod Trzebień na jak to co roku sex zbiorowy, kto chce może dołączyć, zapraszam, każdy przychodzi ze swoimi gumami i żelem, wrażenia nie zapomniane, a jak ktoś chce zarabiać dodatkowo 500+ polecam bez gumy. Wszystko w spokojnej cichej atmosferze na łonie natury, będzie kiełbasa do opier... nia, dobre towarzystwo. Zapisy na forum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza