Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec doceniony w Anglii
13051
#Virgo nieaktywny
28 kwietnia 2015r. o 17:12
Świetna promocja miasta! Gratulacje dla wszystkich , dzięki którym Bolesławiec sprostał określonym kryteriom . Stąd wyróznienie. Płock jest o wiele większym miastem , lepiej o zatrudnienie - Petrochemia Płock. Rzeszów również duże miasta.
Można mieć nadzieję ,że teraz , po otrzymaniu wyróznienia , choć znikomy procent Europejczyków będzie wiedział ,gdzie leży Bolesławiec.

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 kwietnia 2015r. o 17:23
~ja napisał(a): Pięknie, gratulacje, jadna tylko uwaga - Panie Prezydencie Romanie, od tylu juz lat z racji pełnionego urzędu chodzi Pan w garniturach, nauczyłby się Pan wreszcie trochę kultury, podstaw dobrego wychowania i manier! Pan swoim nieokrzesaniem przynosi nam wszystkim wstyd - rospiąc marynarkę mozna i należy siadając, ale gdy Pan już wstaje brakiem kultury jest wywalać gruby brzuch bezwzględnie należy zapiąc marynarkę, jest to tak oczywiste, jak to, że przy jedzeniu się nie beka i w towarzystwie nie puszcza bąków!


Równie wiele wstydu przynosi pisanie z błędami ortograficznymi ("rospiąć") :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
28 kwietnia 2015r. o 17:28
~ja napisał(a): Pięknie, gratulacje, jadna tylko uwaga - Panie Prezydencie Romanie, od tylu juz lat z racji pełnionego urzędu chodzi Pan w garniturach, nauczyłby się Pan wreszcie trochę kultury, podstaw dobrego wychowania i manier! Pan swoim nieokrzesaniem przynosi nam wszystkim wstyd - rospiąc marynarkę mozna i należy siadając, ale gdy Pan już wstaje brakiem kultury jest wywalać gruby brzuch bezwzględnie należy zapiąc marynarkę, jest to tak oczywiste, jak to, że przy jedzeniu się nie beka i w towarzystwie nie puszcza bąków!


PR wyrósł z komunijnego garnituru i dlatego nie można dopiąć guziczków :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 kwietnia 2015r. o 17:36
~ napisał(a):
~ja napisał(a): Pięknie, gratulacje, jadna tylko uwaga - Panie Prezydencie Romanie, od tylu juz lat z racji pełnionego urzędu chodzi Pan w garniturach, nauczyłby się Pan wreszcie trochę kultury, podstaw dobrego wychowania i manier! Pan swoim nieokrzesaniem przynosi nam wszystkim wstyd - rospiąc marynarkę mozna i należy siadając, ale gdy Pan już wstaje brakiem kultury jest wywalać gruby brzuch bezwzględnie należy zapiąc marynarkę, jest to tak oczywiste, jak to, że przy jedzeniu się nie beka i w towarzystwie nie puszcza bąków!


Równie wiele wstydu przynosi pisanie z błędami ortograficznymi ("rospiąć") :D :P


Nie do końca - ja nie jestem prezydentem miasta i ja reprezentuję tylko siebie i... poprawiłem sie na portalu obrazajacym czytelnikĂłw swoich i Bolec.Info, a Roman niezmiennie udowadnia swe braki w kindersztubie!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 kwietnia 2015r. o 17:47
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ja napisał(a): Pięknie, gratulacje, jadna tylko uwaga - Panie Prezydencie Romanie, od tylu juz lat z racji pełnionego urzędu chodzi Pan w garniturach, nauczyłby się Pan wreszcie trochę kultury, podstaw dobrego wychowania i manier! Pan swoim nieokrzesaniem przynosi nam wszystkim wstyd - rospiąc marynarkę mozna i należy siadając, ale gdy Pan już wstaje brakiem kultury jest wywalać gruby brzuch bezwzględnie należy zapiąc marynarkę, jest to tak oczywiste, jak to, że przy jedzeniu się nie beka i w towarzystwie nie puszcza bąków!


Równie wiele wstydu przynosi pisanie z błędami ortograficznymi ("rospiąć") :D :P


Nie do końca - ja nie jestem prezydentem miasta i ja reprezentuję tylko siebie i... poprawiłem sie na portalu obrazajacym czytelników swoich i Bolec.Info, a Roman niezmiennie udowadnia swe braki w kindersztubie!



Panie Marczewski, zrobiłem zrzut ekranowy tego postu, informuję Pana publicznie, że wystąpię na drogę sądową przeciwko Panu, za niedopuszczalne zmienianie, fałszowanie treści zamieszczanych na pańskim portalu postów (odredakcyjne wstawienie treści -"... obrazajacym czytelników swoich i Bolec.Info"), oraz za publiczne zniesławianie ( dopisek zieloną czcionką)

Zgłoszę jutro do prokuratury pisemne zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
28 kwietnia 2015r. o 19:57
Drogi anonimie, ciesze sie, ze jestes naszym wiernym czytelnikiem i robisz zrzuty ekrany. Kazdy moze zlozyc zawiadomienie - nawet najbardziej absurdale. Zycze powodzenia :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~arek niezalogowany
28 kwietnia 2015r. o 20:17
Kiedyś Anglik w Londynie zapytał mnie skąd jestem, odpowiedziałem że z Wrocławia, po chwili namysłu odparł że nie słyszał o takim mieście. Tyle wiedzą o Polsce co my o Kirgizji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystyna niezalogowany
29 kwietnia 2015r. o 0:32
Jestem ciekawa ile nas podatników kosztowało to wyróżnienie, ponieważ powszechnie wiadomo, że takie certyfikaty kupuje się za niezłe pieniądze. Chyba, że w tym przypadku się mylę.
Bardzo cieszyłabym się, gdyby ta nagroda należała się naszemu miastu, jaki potencjał inwestycyjny? nie bardzo rozumiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.