Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

poród w Lubaniu prosze o opinie

~~ niezalogowany
12 lipca 2017r. o 12:09
Bzdury na maxa. W Bolesławcu jest ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~EWA niezalogowany
12 lipca 2017r. o 18:12
Wspaniała, opieka w Lubaniu. Lekarz jest, zawsze, przy każdym porodzie !!!! Zawsze !!! Personel, miły i troskliwy. Polecam rodzenie w Lubaniu !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
17 lipca 2017r. o 21:10
Ja również spodziewam się 2 dziecka a pierwsze rodziłam w Bolesławcu było to 7 lat temu i zdecydowanie nie mam zamiaru tam jyż nigdy teafić. Opieka fatalna personel nieuprzejmy i niepomocny może ja tak trafiłam na ...zły tydzień...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jaaaaa niezalogowany
10 września 2017r. o 20:03
Jaka jest opieka w lubaniu i czy dobrze sie rodzi?? Mam termin za 5 dni i nic nie wiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Już mama niezalogowany
10 września 2017r. o 20:50
Do jaaaa poczyraj moją wypowiedź na poprzedniej stronie, rodzilam nie co ponad 2 miesiące temu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przyszła mama (już mama) niezalogowany
10 września 2017r. o 22:58
Rodziłam tam niecałe dwa miesiące temu i mogę powiedzieć że opieka w Lubaniu jest ok, położne miłe i pomocne no i lekarz przy porodzie jest. Atmosfera na sali porodowej była bardzo przyjazna ogólnie pobyt w szpitalu wspomonam pozytywnie więc polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga niezalogowany
1 listopada 2017r. o 19:36
A jacy lekarze tam pracują?Znalazłam tylko ordynatora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jdhdhb niezalogowany
1 listopada 2017r. o 21:52
jest dr Bartkowiak Choma Gustynski Kaczorowska Komendzinska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.