Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego bolesławianie leczą się w Lubaniu a nie w Bolesławcu

~wx niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 8:14
Ostatnio pytałem znajomych gdzie się leczą. Większość wskazała Lubań, Zgorzelec, Wrocław itp. Poważniejsze zabiegi operacyjne odbywają się poza Bolesławcem. Nie rozumiem dlaczego więc nasze władze samorządowe wpadają w taki zachwyt mówiąc o szpitalu bolesławieckim. Ludzie mają w d.....pie poziom zadłużenia szpitala. Chcą jakości leczenia. Widocznie z jakichś powodów Bolesławiec im tego nie daje. Ja się ostatnio leczyłem w Zgorzelcu. Inny świat. Życzę naszym władzom dalszego samouwielbienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hehe niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 9:51
bo w Bolesławcu pracuja same konowały, których ciężko nazwać lekarzami...dawać to chyba powinno ludziom i władzom do myślenia...przecież do cholery nie same cyferki są ważne...gdzie w tym wszystkim miejsce dla pacjenta????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjentka niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 11:16
~hehe napisał(a): bo w Bolesławcu pracuja same konowały, których ciężko nazwać lekarzami...dawać to chyba powinno ludziom i władzom do myślenia...przecież do cholery nie same cyferki są ważne...gdzie w tym wszystkim miejsce dla pacjenta????


Zgadzam się w 100%....bo jeśli ordynator ginekologii na pytanie pacjentki na temat rokowań ciąży odpowiada "nie wiem, może jutro pani poroni" to raczej nie jest normalne. Dziwi mnie, że takie osoby zasługują w ogóle na miano lekarza, a tym bardziej ordynatora. Bo jak pisał poprzednik...równie ważna jak cyferki i pieniądze idące za pacjentem jest także umiejętność rozmowy i empatia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 14:21
~hehe napisał(a): bo w Bolesławcu pracuja same konowały, których ciężko nazwać lekarzami...dawać to chyba powinno ludziom i władzom do myślenia...przecież do cholery nie same cyferki są ważne...gdzie w tym wszystkim miejsce dla pacjenta????

DLA TAKIEGO JAK TY NA TYSIĄC LECIA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 15:56
~ napisał(a):
~hehe napisał(a): bo w Bolesławcu pracuja same konowały, których ciężko nazwać lekarzami...dawać to chyba powinno ludziom i władzom do myślenia...przecież do cholery nie same cyferki są ważne...gdzie w tym wszystkim miejsce dla pacjenta????

DLA TAKIEGO JAK TY NA TYSIĄC LECIA.

O, jeden z konowałów się odezwał. Mądrość i elokwencja aż daje po oczach. Szybciutka diagnoza, nawet bez obejrzenia pacjenta. No "miszcz", po prostu GENIUSZ. Takich waśnie mamy lekarzy w naszym szpitalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 17:49
Reformy służby zdrowia nie chcą lekarze, nie chcą odpowiedzialności , nie chcą budować własnych klinik i przychodni. W publicznym Szpitalu leczą swoich prywatnych pacjentów a jak nie jesteś z jego prywatnego gabinetu to traktuje Cię jak psa, chociaż o psa upominają się wszyscy.

Mam nadzieje ,że znajdzie się opcja polityczna ,która to ogarnie. Pozostało jeszcze kilka grup zawodowych posocjalistycznych, nie zreformowanych- trzeba przez to przejść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 18:34
tak nam rozłożyła pani premier służbę zdrowia ,przecież była ministrem 4lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 19:41
Bo w bolesławcu lecza sie ludzie ze zgorzelca lubania itp itd polska to juz taki chory jest kraj ze to co u nas to be ale 10 km od domu jest super w sumie słyszałem ze sex 100 km od domuto nie zdrada ah ludki oogarnijcie sie jak by w boleslawieckim szpitalu nie bylo specjalistow to by szpitala nie bylo proste
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza