Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Mały problem

10630
#CNC nieaktywny
16 czerwca 2015r. o 9:57
~ napisał(a):
~ napisał(a): cnc tłuku 7 jak wisi
7 jak szykuje sie do roboty wiec ja sie pytam jak wisi???


w opadzie to chyba niema znaczenia :D może mieć nawet 3cm , ważne jest gdy idzie na wojne :D moja rada taka , wybieraj szczupłe kobiety - bo przy otyłych możesz sie nie dopchać :) do pola walki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~motsss niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 16:54
~ptasiek2 napisał(a): Heh niezłe porównanie :P Ale z drugiej strony faktycznie za bardzo nie da się powojować z taką wielkością . Polecam popracować trochę nad techniką bo bardziej liczy się umiejętność bzykania a dziewczynę mozna zaspokoić na wiele sposobów.
Cwiczenia raczej nie pomagają. Operacja jest ryzykowna tak wiec nie polecam. Sam jestem obecnie po kuracji tabletkami Penilarge. U mnie powiekszenie bylo 3 cm po 3 miesiacach tyle,ze sam startowalem nie z 7 cm ale z 10 cm...


A te tabletki to rzeczywiście coś pomagają? W sensie ile Ci go przybyło?
Ile ogólnie kosztują te tabletki i gdzie można sprawdzić ich skład? Chciałbym je po prostu sprawdzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maniek Zgorzelec niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 21:26
z tymi 7-mioma centami to lepiej zmień orientacje,Koledze nie będzie przeszkadzac te twoje 7cm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maniek Zgorzelec niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 21:32
~ napisał(a):
~ napisał(a): cnc tłuku 7 jak wisi
7 jak szykuje sie do roboty wiec ja sie pytam jak wisi???
4?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edek z krainy kredek niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 21:34
ważne żeby tobie było dobrze :) kobietą zawsze jest mało ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 21:40
Moim zdaniem żadne tabletki nie pomogą. To tak jakby wziąć tabletki na rękę bo masz za krótką. Moja rada to zgolić busz, optycznie ci się powiększy co nie co... do tego regularnie ćwicz samemu rączką :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
16 czerwca 2015r. o 22:45
~ napisał(a): Moim zdaniem żadne tabletki nie pomogą. To tak jakby wziąć tabletki na rękę bo masz za krótką. Moja rada to zgolić busz, optycznie ci się powiększy co nie co... do tego regularnie ćwicz samemu rączką :)

:D choć byś busz wygolił po samą klatę , to z 7cm 17 nie będzie :D i żadne ćwiczenia nie pomogą... :) to pomoże tylko cytat " mały ale wariat " :) tak zawsze mów kobietą i nie bierz żadnych tabletek :) bo po nich jedynie co Ci urośnie to saldo na koncie :) [img=1434487158_6ipxh2n.jpg]



Dopisane 16.06.2015r. o godz. 22:45:

dla takich oczu jak ma ta kobieta , mógłbym ogolić nawet głowę :D ale cicho bo będę maił problem
:D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 23:35
Spoglądaj na niego przez szkło powiększające ...i po kłopocie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.