Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kongres Regionalny Świadków Jehowy
~ niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 10:42
Nie ilośc ale jakość sie liczy...i większość powinna o tym wiedziec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pan tego świata. Chyba niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 10:43
a dobra dajmy spokój. Świadkowie Jehowy to też ludzie. Po co ich zaraz wyrzucać. może postarajmy się zrozumieć ich przekonania, pomimo, ze oni naszych nie za bardzo chcą. Są nachalni to prawda, ale taka ich rola, może wystarczy zwykłe nie dziękuję.
Wiara to wiara, albo chcesz zmienić albo nie. Ja tam wierze ale do kościoła i do zadnego zboru chodził nie będe, bo przecież modlić się jak jest potrzeba można wszędzie, nie potrzeba zgromadzeń, kościołów itp. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 14:31
To wy nie wiecie, że jehowi tylko swoich zatrudniają?
Panie Marczewski, następne tematy poproszę o pedofilach, nekrofilach i zoofilach, przecież nie wolno nikogo dyskryminować!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 15:06
~ja napisał(a): To wy nie wiecie, że jehowi tylko swoich zatrudniają?
Panie Marczewski, następne tematy poproszę o pedofilach....


Będzie o Gilu, Wesołowskim, Paetzu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 15:14
~ja napisał(a): To wy nie wiecie, że jehowi tylko swoich zatrudniają?
Panie Marczewski, następne tematy poproszę o pedofilach, nekrofilach i zoofilach, przecież nie wolno nikogo dyskryminować!
W mojej miejscowości zatrudniają jak najbardziej swoich ale i katolików też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 17:03
radzę się przyzwyczaić bo kiedyś wszyscy będziecie do tej religii NWO należeć ;)

http://orwellsky.blogspot.com/2012/09/kim-sa-czonkowie-13-rodow-illuminati.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 czerwca 2015r. o 20:31
~ napisał(a):
~ja napisał(a): To wy nie wiecie, że jehowi tylko swoich zatrudniają?
Panie Marczewski, następne tematy poproszę o pedofilach....


Będzie o Gilu, Wesołowskim, Paetzu?


a bardzo proszę...
lubię czytać o tych ''ideałach moralności'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oLO niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 20:44
Judasze zawsze będą judaszami czyli świadkowie jehowy .Dlaczego jesteście młodsi o 3 tygodnie od mormonów ?? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.