Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rondo na skrzyżowaniu ulic Wróblewskiego i Dolne M

~jeszcze jedno niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 21:22
wRÓBLEWSKIEGO sTASZICA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 21:36
proponuje na kazdej krzyzowce wybudowac rondo a co tam a obok maly basen :P jak ktos jest sierota i tzw niedzielny kierowca to zawsze bedzie mial problem z wlaczeniem sie do ruchu i zadne rondo mu nie pomorze ale jestem za wszedzie ronda niech buduja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 22:06
~ napisał(a):
A mnie wk****a stanie w wielkim korku, który jest tam zawsze w godzinach szczytu, i nie uważam, żeby to miało związek z "nieumieniem" wyjechania, a raczej z tym, że w tym naszym malutkim mieście jest za dużo aut, za mało rond, i nie da się po nim jeździć w godzinach popołudniowych!!! Zróbcie tam rondo, i jeszcze w kilku miejscach (koło wiaduktu, koło straży), bo aut będzie przybywać!!


To przeprowadź się "na wieś" nie będziesz musiał stać w korkach "w godzinach szczytu".
W mieście - w tym czasie - były są i będą korki nawet jak będzie 100 rond.
Napiszcie jeszcze żeby ograniczyć częstotliwość kursowania pociągów bo przejazd wiecznie zamknięty.

Narzekają że w Bolesławcu bieda nie ma pracy a tu samochody się nie mieszczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
30 czerwca 2015r. o 22:23
~ napisał(a):
~ napisał(a):
A mnie wk****a stanie w wielkim korku, który jest tam zawsze w godzinach szczytu, i nie uważam, żeby to miało związek z "nieumieniem" wyjechania, a raczej z tym, że w tym naszym malutkim mieście jest za dużo aut, za mało rond, i nie da się po nim jeździć w godzinach popołudniowych!!! Zróbcie tam rondo, i jeszcze w kilku miejscach (koło wiaduktu, koło straży), bo aut będzie przybywać!!


To przeprowadź się "na wieś" nie będziesz musiał stać w korkach "w godzinach szczytu".
W mieście - w tym czasie - były są i będą korki nawet jak będzie 100 rond.
Napiszcie jeszcze żeby ograniczyć częstotliwość kursowania pociągów bo przejazd wiecznie zamknięty.

Narzekają że w Bolesławcu bieda nie ma pracy a tu samochody się nie mieszczą.



A myślisz że ludzie z wiosek to gdzie pracują, jak nie własnie w Bolesławcu na strefie..

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolecczewiczanka niezalogowany
1 lipca 2015r. o 8:38
A myślisz że ludzie z wiosek to gdzie pracują, jak nie własnie w Bolesławcu na strefie.. NIECH pracują na wsi , STOP wiesniakom do miasta !!! Budujcie ronda , zróbcie referendum !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
1 lipca 2015r. o 14:49
~ napisał(a):
k1p napisał(a):
Malenka91 napisał(a): Bo tam każdy kierowca ma problem z wyjechaniem, a nie że nie doświadczony..

Nie prawda. Tam jest normalna widoczność. Ale jak się komuś spieszy, myśli, że "przeskoczy" przed rozpędzonym autem jadącym główną, to są efekty w postaci ciągłych kolizji. Zasada ograniczonego zaufania, spokój i trochę podstawowej wiedzy i można jeździć bezpiecznie przez najbardziej skomplikowane skrzyżowania.
Nie jestem ideałem na drodze, też pewnie nieraz łamię przepisy, ale tego typu problemów, jakie mają niektórzy kierowcy nigdy nie zrozumiem.


Chyba ze jezdzisz smart6emn lub autobusem lub ciezarowka...
Tam jest bardzo ograniczona widocznosc


Mając normalne osobowe auto ma sie dobra widoczność , nawet jadąc od strony Badera i patrząc w prawo.
Wiadomo,że jest ona dobra dopiero w momencie zatrzymania się przed wjazdem na skrzyzowanie ;)

Niektórzy pewnie sa rozczarowani tym,ze nie można (jadąć od Badera) sobie przeskoczyc ,a no nie można,trzeba sie zatrzymać :P :P

A to,że np.po 14 są tam korki ,to nie znaczy,ze trzeba na siłe sie komus wymuszać.
Jak tam stoje w koreczku to tez mnie trafia ,że musze stać ,no ale taki rodzaj skrzyzowania i taki ruch w pewnych godzinach :|

Innym problemem sa też wszelkie "ślimaki", czyli osoby co nie potrafia dynamicznie ruszyć ,dla niektórych 100m i więcej to za mały dystans ,aby przeskoczyć bezpiecznie przez te 10m skrzyzowania i czekają aż będą mieli zupełny brak ruchu po bokach.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Don niezalogowany
1 lipca 2015r. o 15:03
~bolecczewiczanka napisał(a): A myślisz że ludzie z wiosek to gdzie pracują, jak nie własnie w Bolesławcu na strefie.. NIECH pracują na wsi , STOP wiesniakom do miasta !!!


Jak mam to rozumieć?

Od kiedy to jest jakaś zasada, że miasto jest dla ludzi z miasta a wieś dla ludzi ze wsi?
Gdybyśmy robili takie jakieś idiotyczne zasady, to żywność wyprodukowana na wsi powinna zostać na wsi :D :D

Więc proszę Cię nie pisz bzdur. Dla mnie nie ma żadnego znaczenia gdzie mieszkam a gdzie pracuję. U nas na wsi pracują też ludzie z Bolesławca i nie słyszałem żeby ktoś miał z tym jakiś problem. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
1 lipca 2015r. o 20:30
~bolecczewiczanka napisał(a): A myślisz że ludzie z wiosek to gdzie pracują, jak nie własnie w Bolesławcu na strefie.. NIECH pracują na wsi , STOP wiesniakom do miasta !!! Budujcie ronda , zróbcie referendum !!!



Powiedziała wieśniara z miasta.. !

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza