Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Wymiana pieniędzy przez kantor internetowy

13395
#monk nieaktywny
27 czerwca 2015r. o 17:37
Potrzebuję od czasu do czasu zamienić trochę obcej waluty na złotówki. Wymieniał ktoś może z was pieniądze przez kantor internetowy typu cinkciarz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 czerwca 2015r. o 18:21
Non stop wymieniam... nie powiem przez który kantor żeby nie robić reklamy, ale generalnie bardzo dobra rzecz - kurs znacznie lepszy niż w tradycyjnym kantorze. Trzeba oprócz złotówkowego posiadać także konto walutowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aron niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 7:44
A ja Ci polecę kilka dobrych kantorów"
cinkciarz
walutomat
obecnie dobre kursy ma ergokantor http://ergokantor.pl/ - z niego właśnie korzystam bo ma najwygodniejszą obsługę z tych wspomnianych no i dobre kursy. Nie placisz tam nic za przelewy.
Sam na początku trochę nie byłem przekonany do kantorów internetowych ale obecnie widzę,że jest to bardzo duża wygoda i również oszczędność kasy. Takie kantory mają o wiele lepsze kursy niż tradycyjne i nie musisz marnować czasu aby z buta iść z kasą w portfelu aby wymienić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pieniążek niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 12:16
Ja korzystam z różnych i jeszcze nigdy nie miałem z tym problemu. Od jakiegoś czasu sprawdzam oferty na porównywarce strefawalut.pl i stamtąd przechodzę na stronę konkretnego kantoru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~życiowy chłop niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 14:00
a mi nie dawno dawali w kantorach za funta 5.75 i opędzlowałemw banku po 5.83 ! pasuje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13803
#Jolka90 nieaktywny
15 lipca 2015r. o 19:51
Wymiana waluty w kantorze internetowym jest dużo bardziej opłacalna i przy większym transferze daje konkretne pieniądze w kieszeni. Ja korzystam z internetowego kantoru jednego z banków i nie narzekam na kurs wymiany

-------------------------------
http://dotti.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2015r. o 8:52
Mnie okradli na kantorze internetowym.Sprzedałem Niemcowi samochód,pieniądze poszły ale nie wróciły.Teraz twierdzą że to jakaś włoska zorganizowana grupa przestępcza.Sra ta ta ta

POLECAM TRADYCYJNĄ WYMIANĘ W KANTORZE !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bestek niezalogowany
20 lipca 2015r. o 6:11
Wszystko zależy z jakiego kantoru korzystałeś. Widocznie była to podejrzana firma. Warto jest korzystać z tych większych oraz sprawdzonych. Ja obecnie wymieniam pieniądze tutaj:
https://www.superkantor.pl/
I jestem zadowolony.Mają tam dobre kursy , łatwą obsługę.Jeśli masz jakieś wątpliwości zawsze również możesz zadzwonić do obsługi to powinni Ci tam wszystko wyjaśnic. Tak więc polecam
Nie ma się co zrażać bo jednak kursy są znacznie korzystniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.