Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Napadli na policjantów
~Tygrys niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 12:14
~ napisał(a): Nawet jak Ci ludzie są niewinni i nie wiedzą dlaczego policjanci chcą ich oskarżyć o czyn, którego nie popełnili,...
Ty biedaku, tobie coś się w szarych komórkach poprzestawiało. Podnosisz łapska na Policjanta - licz się z konsekwencjami !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 12:31
Na tym forum, chyba tylko policjanci stają w obronie swojego kolegi. Przecież nie jest wiadomo, czy policjanci nie naskoczyli na tych ludzi ?, nie jest wiadomo czy policjanci nie wyciągnęli pałek albo innych narzędzi, aby zdyscyplinować lub przymusić ich do odpowiedzi ? Jest dużo niewiadomych. Wiem jedno, żaden człowiek nie napada na policjanta bezpodstawnie. To pewne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 13:07
Spuścić lanie cywilom niech znają swoje miejsce w szeregu.
Od tego jest policja by utrzymywała porządek w społeczeństwie.
Masz się bać jak widzisz policjanta masz czuć respekt.
Nie będzie wówczas kradzieży, gwałtów , rozbojów.
Musisz to zrozumieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
28 czerwca 2015r. o 14:15
~ napisał(a): Spuścić lanie cywilom niech znają swoje miejsce w szeregu.
Od tego jest policja by utrzymywała porządek w społeczeństwie.
Masz się bać jak widzisz policjanta masz czuć respekt.
Nie będzie wówczas kradzieży, gwałtów , rozbojów.
Musisz to zrozumieć.


Hola, hola! Bez przesady! Obywatel nie powinien bać się policjanta.
Powinien go szanować i oczekiwać szacunku z jego strony oraz pomocy w sytuacjach tego wymagających. Bać się natomiast powinien konsekwencji podniesienia ręki na policjanta i tu nie powinno być żadnego pobłażania.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 14:45
To moje zdanie i nie musisz się zgodzić.
Sam jestem funkcjonariuszemvale innej formacji i przy każdej interwencji nie boje się urzyc torfy czy innego środka przymusu bezpośredniego.
Albo ty albo on.
Wiec zbędna dyskusja kto i czy miał racje Policjant z roli pełnionej funkcji ma najpierw zrobić swoje a dopiero pózniej jeżeli zajdzie konieczność się z tego tłumaczyć a nie odwrotnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 15:00
Myślę, ze gdyby tak każdy Polak mógł mieć broń, to policjanci chodziliby jak zegarki. W końcu pilnowaliby prawa, aby jego łamanie nie szkodziło obywatelom. Dzisiaj jak jest, każdy widzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 15:10
To moje zdanie i nie musisz się zgodzić.
Sam jestem funkcjonariuszemvale innej formacji i przy każdej interwencji nie boje się urzyc torfy czy innego środka przymusu bezpośredniego.
Albo ty albo on.
Wiec zbędna dyskusja kto i czy miał racje Policjant z roli pełnionej funkcji ma najpierw zrobić swoje a dopiero pózniej jeżeli zajdzie konieczność się z tego tłumaczyć a nie odwrotnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 czerwca 2015r. o 15:20
Do jakiej to "innej formacji" przyjmują analfabetów?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.