Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Napadli na policjantów
~majętny Stef niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 15:31
~ napisał(a): Myślę, ze gdyby tak każdy Polak mógł mieć broń, to policjanci chodziliby jak zegarki. W końcu pilnowaliby prawa, aby jego łamanie nie szkodziło obywatelom. Dzisiaj jak jest, każdy widzi.


O to chodzi. Niektórzy tu zapominają że amerykański policjant jest bardziej nastawiony na pacyfikację klienta tylko dlatego że ten może mieć broń i przeważnie ją ma.
U nas chcą aby taki policjant był jak amerykański tylko z jakiej przyczyny?
W naszym przypadku to raczej Bobby niż Brudny Harry.
Kiedyś nie podobało się ZOMO, dzisiaj ZOMO to przykład zamordyzmu a ludzie chcą mieć jeszcze lepsze ZOMO co pałą przyłoży i mandat za krzywe siedzenie da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żołnierz niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 15:56
Tak czytam te wasze wypowiedzi i tak sobie mysle że nie którzy powinni się rozpedzic i zaj..ac sobie barana o ściane. Broń dla wszystkich?? A pozniej zdziwieni ze strzelanina w sklepie szkole na dworcu itd... co po nie którzy to sami by sobie odstrzelili to co nie trzeba gdyz nie widzą czasami do czego sluzy widelec a co dopiero bron palna. To przez nas ludzi policja boi sie uzyc jakiejkolwiek siły i srodków przymusu bezposredniego a w ostatecznosci broni bo wszyscy patrzycie im na rece nagrywacie mowicie ze brutalna jest policja itd. jak odje..li kibola to afera była... a jak nie reaguja to tez zle. Nie wdzieczny zawod. Sami ludzie nie wiecie czego chcecie. Fakt faktem ze są POLICJANCI i "POLICJANCI" ale to osobny temat. Grunt ze tutaj ogarneli sytuacje. A jak nie znacie szczegolow to po co te smieszne komentarze ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 16:56
Komentarze są takie, na jakie zasłużyli sobie policjanci. Że nie zasłużyli, bo aprobaty na ich postępowanie wśród mieszkańców nie ma, to czerwona lampka powinna zapalić się policjantowi, że stosunek do obywatela trzeba poprawić znacznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 18:08
~ napisał(a): To moje zdanie i nie musisz się zgodzić.
Sam jestem funkcjonariuszemvale innej formacji i przy każdej interwencji nie boje się urzyc torfy czy innego środka przymusu bezpośredniego. ...




A do jakiej to formacji przyjmują takich "orłów" ortografii? Jakaś straż sołtysia czy coś podobnego?
:D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~napadacz niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 21:35
~ napisał(a): Na tym forum, chyba tylko policjanci stają w obronie swojego kolegi. Przecież nie jest wiadomo, czy policjanci nie naskoczyli na tych ludzi ?...
Tak tak buraku... policjanci przyjechali i naskoczyli na biednych ludzi, co za nieszczęście. W łeb się ke B nij buraku !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 2:54
Jak możemy przeczytać jedna podejrzana osoba nie została zatrzymana. Policja wraz z prokuraturą, za pewne, będzie chciała "ugotować" zatrzymane osoby. Dodam, że wśród nich są dwie kobiety.
Czy kobieta moze pokonać silnego, szkolonego policjanta? Wątpię.
Myślę też, że żaden redaktor czy policjant nie powinien mówić, że to "napaść na funkcjonariusza", poniewż, czy to była napaść, czy nie, oceni sędzia.
Tak jak już ktoś napisał - w tej sprawie jest wiele niewiadomych; poczekajmy więc z oceną, tym bardziej, że policjanci nie zawsze są święci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~napadacz niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 11:35
~ napisał(a): Jak możemy przeczytać jedna podejrzana osoba nie została zatrzymana. ...
Czy kobieta moze pokonać silnego, szkolonego policjanta? Wątpię.
...
Właśnie jakby kobieta mogła pokonać silnego, szkolonego policjanta to pewnie by go pokonała, a tak siedzi czy siedziała w areszcie bo policjanci silni, szkoleni sobie nie pozwolili i wszystkich zatrzymali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do emeryta niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 14:33
~Emeryt napisał(a):
~do emeryta napisał(a): ty chyba byłeś Ps. em że tak warczysz w ich sprawie,a żona to na pewno bokiem poszła :] :D
Dla twojej informacji - byłem górnikiem, mam emeryturki prawie 4 tysiaki i stać mnie na wiele. Zony nigdy nie miałem, miałem i mam kochanki, a najwięcej radości sprawiało mi bzykanie cudzych żon... może i twoja również spędziła miłe chwile w moim towarzystwie. Pozdrawiam roooooooogacze :]


O qurwa z ciebie to musi byc wielki krec aka za pieniądze, obrosles staruszku w piórka a tymi 4tys to masz sie czym chwalić i co ci z tego jak pewnie wszystko na viagrę wydajesz bo teraz na emeryturze to pewnie sam pingwina zmarszczyc bez tablety nie mozesz!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza