Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nabór ogarniętych zawodników do b klasy

~dasdasdsa niezalogowany
13 lipca 2015r. o 23:02
Siemanko, szukamy ogarniętych osób do drużyny b klasy. Na wakacje będą sparingi ( około 4. ) ,także będzie okazja do sprawdzenia waszych umiejętności. Jeżeli ktoś chcę, może spróbować swoich sił. Zwrócimy wam pieniądze za dojazdy, tymczasowo sparingi. Jeżeli się sprawdzisz będziesz mógł zostać do końca sezonu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lipca 2015r. o 1:46
35 lat, 100kg wagi, 182cm, byly kopacz....mam szanse???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lipca 2015r. o 2:42
35 lat, 100kg wagi, 182cm, byly kopacz....mam szanse???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
14 lipca 2015r. o 8:03
masz - w rzeźni ;)

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pat niezalogowany
14 lipca 2015r. o 10:45
co to za drużyna???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dasdasdsa niezalogowany
14 lipca 2015r. o 12:56
każdy kto będzie chciał się sprawdzić, będzie miał szansę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piłkasz niezalogowany
14 lipca 2015r. o 14:35
~dasdasdsa napisał(a): . Jeżeli się sprawdzisz będziesz mógł zostać do końca sezonu. Pozdrawiam


heheszki
i co ja z tego będę miał? kratę browara na cały zespół po każdym meczu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lipca 2015r. o 20:41
~piłkasz napisał(a):
~dasdasdsa napisał(a): . Jeżeli się sprawdzisz będziesz mógł zostać do końca sezonu. Pozdrawiam


heheszki
i co ja z tego będę miał? kratę browara na cały zespół po każdym meczu?


co z tego będziesz miał ?? odpowiem Ci. Pobiegasz spalisz zbędne kalorie i możesz stać się bożyszczem dziewczyn w wioski którą będziesz reprezentować :P

a tak na marginesie to gdzie będzie grała owa drużyna którą kompletujecie ??
Byłbym zainteresowany :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.