Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Markantierz

~ niezalogowany
21 lipca 2015r. o 2:41
raczej mają gdzieś, tobie nie podoba się, to nie zaglądaj do tematu lub załóż sobie inny równie durnowaty z treblinkami i dupolotami i innymi fachowymi pojęciami,których nikt nie zrozumie i nie przetłumaczą wujek g i ciocia w :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ten niezalogowany
21 lipca 2015r. o 8:48
~ta napisał(a):
~ napisał(a):
~anka napisał(a):
~ napisał(a):
~atena napisał(a): Ten z Jeleniej na pewno umie. Mi bliszki jakieś 3-4 lata temu robił i do dziś wyglądają jak nowe. Polecam!

Może i wyglądają. Ale jak jego brat zrobił to się nie zacinały. A ten mi zrobił 6 lat temu i żadne oliwy ani smary nie pomagają. Ciągle trzeba ręcznie popychać.


A tryfunki Ci też robił? Jak wyglądają? Bo się martwie, że może to spaskudzić.


Z tryfunkami wolałem nie ryzykować bo to za drogi interes. Miał mi to zrobić gość z Zielonej Góry ale jakoś nie mogliśmy się zgadać. No i zostałem z niedoróbką.


No masz ci... czyli którego polecacie, bo jest mi potrzebny na już!

Brata tego z jeleniej nie widziałem i nie znam jego niedoróbek, ale ten z Zielonej to kawał dziada, nie polecam. Umawiał się ze mną z półtora roku, a jak przyszedł, to nie dość, że wcale nie ruszył tryfunki, to jeszcze mi przyczłapy do bulgulatora pourywał. Pogoniłem dziada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ta niezalogowany
21 lipca 2015r. o 12:53
No żesz! Naprawdę w całym bolcu nie ma markantierza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ten niezalogowany
21 lipca 2015r. o 15:43
Ba! nie tylko w Bolesławcu, ale, jak widać, w całej bliższej i dalszej okolicy! Szkoda, bo przydałby się jakiś praktykujący. Słyszałem, że w Krakowie mają szkołę i tam ich trochę jest, ale nie mam kontaktu z nimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość niezalogowany
21 lipca 2015r. o 20:31
~ten napisał(a): Ba! nie tylko w Bolesławcu, ale, jak widać, w całej bliższej i dalszej okolicy! Szkoda, bo przydałby się jakiś praktykujący. Słyszałem, że w Krakowie mają szkołę i tam ich trochę jest, ale nie mam kontaktu z nimi.


No jest ponoć ten z Lwówka. Ktoś o nim coś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2015r. o 20:38
~ napisał(a): Czy wy jaja sobie robicie, czy naprawdę istnieje coś takiego jak markantierz, tryfunki i bliszki? Może choć jedna osoba wyjaśni o co chodzi, czy macie gdzieś resztę forumowiczów?


Takich rzeczy nie wiedzieć to się chłosta należy !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
21 lipca 2015r. o 20:54
~ten napisał(a): Słyszałem, że w Krakowie mają szkołę i tam ich trochę jest, ale nie mam kontaktu z nimi.


Bardzo dobrze slyszales. Dwoch absolwentow tej szkoly w sobote maja u mojego sasiada montowac diadori razem z brinzalia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2015r. o 21:07
gover napisał(a):
~ten napisał(a): Słyszałem, że w Krakowie mają szkołę i tam ich trochę jest, ale nie mam kontaktu z nimi.

Bardzo dobrze slyszales. Dwoch absolwentow tej szkoly w sobote maja u mojego sasiada montowac diadori razem z brinzalia.
z kardamkami czy bez?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza