Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
TVP Info i RMF FM z Bolesławca
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 9:43
~ napisał(a):
Oglądamy w TV wizytówke naszego miasta i serce rośnie ze mamy sie czym pochwalić....


A co, w miejscu mieliśmy stać? To nie jego kasa tylko nasza, bo budowane na kredyt i to spory... tak to każdy umie budować. Nie potrafi on jednoczyć ludzi i środowisk dlatego tyle cennych inicjatyw pada na pysk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 9:53
Też prawda. Pewnie można by lepiej. Tylko takiego co by lepiej potrafił to póki co nie widziałem. Jak do tej pory każdy kolejny z zapędami wodzowskimi i tylko szuka jaką by tu wojenkę wywołać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 10:11
~mdm napisał(a): Póki co materiał z Gliniady był najdłuższy i nagrali go w Paryskiej, czyli centrum logistycznym Glinoludów. I co na to Romek, dostał chyba wypieków:) brawo Bogdan!




I co z tego że był najdłuższy. Każda kobieta wie że najdłuższy wcale nie znaczy najlepszy. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 10:12
~ napisał(a): Też prawda. Pewnie można by lepiej. Tylko takiego co by lepiej potrafił to póki co nie widziałem. Jak do tej pory każdy kolejny z zapędami wodzowskimi i tylko szuka jaką by tu wojenkę wywołać.


Nie widziałeś lepszego bo wygrywać wybory ze swoją telewizją i przekupnymi mediami w takim emeryckim, powoli miasteczku to widać nie sztuka. Choć w ostatnich wyborach żółta kartkę dostał. Za 3 lata przegra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 10:17
Wszystko zrobione na pokaz. Rzeczywiście jest czy się chwalić - nowe elewacje, fontanna, ceramiczna kawka, iluminacje... Szkoda, że żyje się w tym miasteczku jak się żyje. Prezydent powinien być dla mieszkańców, a tu jest na odwrót. Zreszta co się dziwić jak sami mieszkańcy piszą co się w obiektywie ladnie prezentuje, szkoda, ze na zywo jest juz gorzej, ale przeciez i tak nikt tu nie przyjedzie.
Najładniejszy rynek ha ha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 10:19
~ napisał(a):
~ napisał(a): Też prawda. Pewnie można by lepiej. Tylko takiego co by lepiej potrafił to póki co nie widziałem. Jak do tej pory każdy kolejny z zapędami wodzowskimi i tylko szuka jaką by tu wojenkę wywołać.


Nie widziałeś lepszego bo wygrywać wybory ze swoją telewizją i przekupnymi mediami w takim emeryckim, powoli miasteczku to widać nie sztuka. Choć w ostatnich wyborach żółta kartkę dostał. Za 3 lata przegra.

Nie przegra, nie przegra. spokojnie. Nie będzie po prostu startował i odejdzie w chwale. Namaści pewno jakiegoś gamonia i będzie zachwalał jaki to on zaj.....ty. A później powie jak zawsze "to nie ja.....(ktoś inny to robił czy ja byłem na urlopie). Ciekawe jak to będzie za trzy lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 10:30
Blues nad bobrem ??? Umarł wiele lat temu .... Nie ma czym się chwalić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 10:59
~ napisał(a): Blues nad bobrem ??? Umarł wiele lat temu .... Nie ma czym się chwalić

Jak to umarł?? w TV przed chwilą jakiś gostek męczył saksofon i promował imprezę, która lada dzień startuje podobno w naszym mieście. Warsztaty, koncerty no i jeszcze coś tam o jakimś dżemie mówili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.