Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Konto osobiste - w jakim banku najtaniej?

12822
#janko9 nieaktywny
5 sierpnia 2015r. o 8:16
W jakim banku mają obecnie najlepszą ofertę na rachunek osobisty? Będzie mi służył do regulowania rachunków przez internet, więc to co jest dla mnie najważniejsze to możliwość realizowania darmowych przelewów między bankowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4350
#ScaN nieaktywny
5 sierpnia 2015r. o 8:41
mbank

'Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.. '
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 9:17
Każdy bank oferuje na początku SUPER warunki a później trzeba płacić za przelewy lub zadeklarować że wpływy miesięczne muszą być na poziomie np 2500 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~motyl niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 10:28
ING
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 10:29
Pytanie brzmi czy stawiasz na jakość czy na cenę.Ja polecam ING,mają wszystko za darmo poza obsługą konta jeśli nie zrobisz zakupów kartą na 300zł miesięcznie.Przelewy międzynarodowe chyba 5zł kosztują,a wszystkie pozostałe wpłaty,wypłaty,przelewy są bezpłatne.Minusem jest brak siedziby z kasą ,najbliższa jest w legnicy ale nie ma się czym przejmować bo są wpłatomaty a wypłaty możesz ustawić na 10 tyś na dobę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
5 sierpnia 2015r. o 11:06
Raiffeisen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13881
#tekek nieaktywny
5 sierpnia 2015r. o 11:11
Obecnie Smart Bank ma dobrą ofertę. Tutaj masz szczegóły: http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-biznes-konto/ . W zasadzie to jest to chyba jedyny bank,który oferuje za darmo wypłaty z bankomatów w Polsce jak i za granicą. Tak samo darmowe jest prowadzenie konta oraz przelewy do innych banków.Dla niektórych ludzi wadą może być to,że nie ma placówki. Mi to w sume różnicy nie robi bo i tak wszystko załatwiam przez internet. Za bankiem stoi ktoś z mbanku. Jest to ta sama grupa kapitałowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
5 sierpnia 2015r. o 18:40
skorn napisał(a): Miałem właśnie pisać o tym banku. Prawdobopodnie w październiku będę sie tam ewakuował z Meritum Banku, którego oferta po przejęciu przez Alior przestałabyć jedną z najatrakcyjniejszych na rynku.

http://antyhaczyk.blogspot.co.at/2014/11/konto-bez-prowizji-ktory-bank-oferuje.html



No wlasnie, mam ten sam problem, po przejeciu pojawily sie kosmiczne oplaty w tabeli oplat i prowizji. Jedyna opcja zrezygnowania z konta to chyba jest listowne wypowiedzenie umowy? czy tu u nas w Bolesławcu w placówce można to zalatwic ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.