Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okropnie śmierdzi na Osiedlu Staszica i nie tylko
~Pola niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 13:11
Mój zakład pracy znajduje się w nie duzej odległości od pola,w tym dniu kiedy nawóz został rozprowadzony nie można było pracować. Nikt się tym nie zainteresuje gdzie są jakieś przepisy przecież to jest teren zabudowany tam jest pare zakładów.Nie życze nikomu żeby pracował osiem godzin w takim smrodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 13:16
Przecież tam mieszkania deweloperzy sprzedają około 60-65m za 220tyś .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
21 sierpnia 2015r. o 13:30
~kk napisał(a):
Malenka91 napisał(a): Dla rolnika nie ma świata ceramiki.. On co roku o tej samej porze wylewa nawóz.. Żeby na wiosnę mieć zyzna glebę.. Na wsiach to normalne jest.. A na polach blisko miasta zapaszek się niesie z wiatrem..

Są ważniejsze problemy w tym mieście niż zapaszek z pola..


Zapraszam na wczasy, pod namioty - na osiedle Staszica - będą niezapomniane... Nie mieszkam na wsi tylko w mieście...


Mi tam smrodek nie przeszkadza.. Ludzie z miasta nie wiedzą co to ciężka praca na roli.. I byle smrodek im przeszkadza.. To jego praca on z tego utrzymuje swoją rodzinę.. Pozdrawiam

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 15:42
Malenka91 napisał(a): Mi tam smrodek nie przeszkadza.. Ludzie z miasta nie wiedzą co to ciężka praca na roli.. I byle smrodek im przeszkadza.. To jego praca on z tego utrzymuje swoją rodzinę.. Pozdrawiam


Tobie pewnie nie jeśli tu nie mieszkasz.Moja rodzina miała ogromne gospodarstwo i wiele hektarów ale nikogo nie truła.Praca na roli nie jest ciężka,teraz wszystko jest zautomatyzowane.Ja też muszę rano wstać do pracy żeby utrzymać rodzinę ale rolnika to nie interesuje.To nie jest smrodek taki jak czasami się z kanalizacji wydobywa.To wali dniami całymi tak że ludzie rzygają.Zamiast gówna szanowne rolnictwo mogło by takie rzeczy stosować.
http://www.bioemy.pl/
Nikomu by nie śmierdziało a żywność była by naprawdę ekologiczna.Ale po co,lepiej pozatruwać ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 16:04
~tps napisał(a): jak by nie ten rolnik i ten kurzy obornik to wy byście na samych kamieniach żyli a w tym oborniku jest najlepszy skład azotu jak wam sie coś nie podoba to nie wąchajcie tego ja sam jestem rolnikiem i sam tego używam a wy liczcie sie z szacunkiem do tego rolnika ze on wam produkuje chleb i żywność
Gdyby rolnik miał szacunek i liczył się z innymi mieszkańcami to w dzisiejszych czasach nie pozwoliłby sobie na metody stosowane rodem z XVIII wieku ,skąd Ty rolniku wiesz czy my nie chcemy jeść żywności produkowanej w Unii europejskiej, która jest zdrowsza i tańsza, bo tam są bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące hodowli ,brana jest pod uwagę także ochrona środowiska, tylko Polska została w ogonie ,a rolnicy ostro w tyle z nowoczesnością swoich gospodarstw ,przeznaczcie środki finansowe na unowocześnienie gospodarstwa, zobaczcie jak one funkcjonują od wielu lat na zachodzie, nauczcie się ekonomii, zmieńcie swoją mentalność ...wiem to będzie najtrudniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 16:52
Malenka91 napisał(a):
~kk napisał(a):
Malenka91 napisał(a): Dla rolnika nie ma świata ceramiki.. On co roku o tej samej porze wylewa nawóz.. Żeby na wiosnę mieć zyzna glebę.. Na wsiach to normalne jest.. A na polach blisko miasta zapaszek się niesie z wiatrem..

Są ważniejsze problemy w tym mieście niż zapaszek z pola..


Zapraszam na wczasy, pod namioty - na osiedle Staszica - będą niezapomniane... Nie mieszkam na wsi tylko w mieście...


Mi tam smrodek nie przeszkadza.. Ludzie z miasta nie wiedzą co to ciężka praca na roli.. I byle smrodek im przeszkadza.. To jego praca on z tego utrzymuje swoją rodzinę.. Pozdrawiam
Kobieto nie mówimy o smrodku tylko o fetorze, który fundują nam rolnicy, jak Ci nie przeszkadza, dookoła Bolesławca kurników mnóstwo zamieszkaj w jednym z nich wtedy pogadamy o ciężkiej pracy rolników .Także pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 17:45
~ napisał(a): Kobieto nie mówimy o smrodku tylko o fetorze, który fundują nam rolnicy, jak Ci nie przeszkadza, dookoła Bolesławca kurników mnóstwo zamieszkaj w jednym z nich wtedy pogadamy o ciężkiej pracy rolników .Także pozdrawiam.


Dokładnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 18:32
Polecam NIK o fermach zwierząt 07.01.2015 . Warto przeczytać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie