Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Generalny remont mieszkania o powierzchni 48 m

~~Kasztanowata Tygrysówka niezalogowany
5 lipca 2019r. o 19:02
~R. napisał(a): 40 tys na generalny napewno nie wystarczy, chyba, że przy użyciu najtańszych materiałów i remont wykona sam. Kuchnia z łazienką generalny wyszło nam ponad 30 tys.

PRZESTAŃCIE PAJACOWAĆ JA REMONTOWAŁEM MIESZKANIE 72 METRY I REMONT KOSZTOWAŁ MNIE 50 TYS ZŁOTYCH , MAŁA ŁAZIENKA Z BRODZIKIEM ,KUCHNIA CZĘŚCIOWO WYKAFELKOWANA ,NOW INSTALACJA ELEKTRYCZNA ,CENTRALNE 7 OKIEN PLASTIKOWYCH 100X 160 WSZĘDZIE GŁADZIE ,PODŁOGI NA DESKI PANELE .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Scewola niezalogowany
5 lipca 2019r. o 19:09
jak sam sobie wszystko robiłeś, nie wymieniałeś grzejników, parapetów, drzwi, futryn, nie dawałeś rigipsów to może 50 tyś starczyło. Dzisiaj pieniądz nie ma wartości.
Wina pisu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotorudy Szafirek niezalogowany
5 lipca 2019r. o 19:31
Hi
My name is Jenny.
I trying to find job in model or cinema business.

If you have any offers for me, please contact me

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowata Tygrysówka niezalogowany
5 lipca 2019r. o 19:50
~~Celestynowa Scewola napisał(a): jak sam sobie wszystko robiłeś, nie wymieniałeś grzejników, parapetów, drzwi, futryn, nie dawałeś rigipsów to może 50 tyś starczyło. Dzisiaj pieniądz nie ma wartości.
Wina pisu

CZŁOWIEKU SIEDEM PARAPETÓW GRANITOWYCH ZE STRZEGOMIA 7 OKIEN PLASTIKOWYCH KUPIŁEM W GRABIKU KOŁO ŻAR ,WSZĘDZIE GŁADZIE ,NOWE GRZEJNIKI MOŻNA KUPIĆ PO 100 ZŁ TYLKO TRZEBA DOBRZE SZUKAĆ A NIE ZAMAWIAĆ NA TELEFON .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieski Platan niezalogowany
6 lipca 2019r. o 22:07
Do remontu nie polecam pewnego" partacza "z Kruszyna -Rafał u mnie robił w mieszkaniu.Nie wykończył łazienki - elektryka z pieprzona brak wentylacji mimo że kanał był i inne fuszerki.Usypia czujność po przez zapewnienia, rzuca propozycjami rozwiązań ale co do czego to nie realizuje kupuje na koszt inwestora drogie materiały lecz je nie wykorzystuje w całości.Co do ceny za robotę to podchodzi pytaniami psychologicznie a póżniej zdziera ile się da.Jednym słowem robi bardzo długo nie codziennie ,bez umowy bo na czarno i nie wykańcza biorąc pieniądze .Nie polecam odradzam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatna Gipsówka niezalogowany
7 lipca 2019r. o 19:16
Trzeba podpisywać umowę ze szczegółowym kosztorysem. Jeżeli ktoś nie chce podpisać umowy, to ja na dzień dobry mówię do widzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Brodia niezalogowany
7 lipca 2019r. o 19:37
~Złotorudy Szafirek napisał(a): Hi
My name is Jenny.
I trying to find job in model or cinema business.

If you have any offers for me, please contact me



Hello Jenny.
Someone is looking for your your help in renewing a home. Please contact him.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21228
#Torbielska nieaktywny
16 lipca 2019r. o 9:19
Też mi się wydaje, że w zupełności wystarczy. Ale wiadomo, zależy też jak drogie rzeczy i materiały będą kupowane oraz to czy remont przeprowadzicie sami czy wszystko zlecicie ekipie remontowej. Im więcej wykona się samemu, tym więcej w kieszeni zostaje, ale jak ktoś nie zna się na remontach i wykończeniach to lepiej zlecić to fachowcom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza