Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek na skrzyżowaniu Cieszkowskiego z Modłową.
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 8:38
[email protected] napisał(a): Bo zamiast tam dac rondo to lepiej swiatla kolo carefoura dac co do za polityka banda ...i rzadzi tym krajem nic tylko sie pochlastac kur... krec a...

W Japonii, zanim zrobią chodnik, pozwalają ludziom chodzić i wydeptać trawę tam, gdzie to jest najbardziej wygodne dla ludzi. U nas najpierw zrobią chodnik, a ludzie i tak wydeptują tam, gdzie najlepiej chodzić.
Jakoś tak wychodzi, że często u nas rządzi "małpa z brzytwą w ręku".
Ile wypadków było na przejściu koło Carefoura?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 10:06
~ napisał(a): Daj Babie auto..
To co? Tobie nic się nie zdarzyło?,chyba że nie jeździsz,ale na rowerze też można..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~łoś niezalogowany
5 września 2015r. o 10:07
To nie jest wina skrzyżowania czy oznakowania to wina kierowców niestety ...........robią co chcą na na drodze i jak popadnie ..........żadne rondo czy światła nie rozwiąże sytuacji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 11:47
~łoś napisał(a): To nie jest wina skrzyżowania czy oznakowania to wina kierowców niestety ...........robią co chcą na na drodze i jak popadnie ..........żadne rondo czy światła nie rozwiąże sytuacji .
Na rondach też są wymuszenia,to już świadczy o wyobrażni kierowcy i kulturze !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 13:12
Ha ha moja sąsiadka z Goliszowa. Uciekła z domu do galerii handlowej w waszym mieście po buciki. W domu powiedziała że jedzie do Chojnowa. A tu proszę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Convent niezalogowany
5 września 2015r. o 19:46
Na psychotesty a nie za kółkiem, dlaczego tylko kierowcy od katygorii pawa jazdy C, C+E, D robią badania? Bo jakby wszyscy musieli by je robić to by się ruch na drodze zmniejszył bo połowa to gamonie. Wszystkie krzyżówki w mieście są dobrze oznaczone i widoczne a i tak są wypadki Najlepiej same ronda, swiatła jeszcze progi zwalniające dowalmy. Każdy człowiek ma coś takiego jak mózg Jak mam auto z poj. 2.0 i pewną nogę i przedewszystkim umiem ocenić odległość zbliżającego się samochodu- to jadę Ale jak mam auto 1.4 w gazie nie potrafię ocenć odległości to jadę zadowolony, niech tamten hamuje do 0 ja jestem Panem. Ci którzy są za rondem to prawdopodobnie niedzielni kierowcy którzy w życiu Bolesławca nie opuścili Może i dobrze :) Bo by wstydu w większych miastach przynieśli swoją jazda :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 20:24
jakby przez komorke nie nawijala to by zauwazyla zblizajace sie auto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 20:41
Ma tylko 24 lata a nadjeżdżającego samochodu nie zauważyła. A często tu pisali, że to dziadki nie zauważają...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.