Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Lovink Polska Wykroty Strefa

~~Rudobrązowa Forsycja niezalogowany
15 lutego 2019r. o 12:01
~~Żonkilowa Turzyca napisał(a): Pan o.... to jest osoba, która nie powinna tam nigdy się znaleźć


Tak jasne, bo ty tak mówisz:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszara Perowskia niezalogowany
24 lutego 2019r. o 4:55
Witam. Widzę, że wypowiadają się na forum ludzie z zarządu...
Pracuje w tej firmie ale to forum pierwszym raz czytam...
Przepraszam jesli nie pisze poprawie gramatyczne bo zauważyłem że to dla niektorych problem... Piszę tu poraz pierwszy i mam nadzieję że ostatni.
Każdy z każdym ma w tej firmie problem, ciągle słyszę że coś się zepsuło i nie ma czym robić, nic nikomu nie pasuje.
Zamiast kłócić się i wyzywać na forum niech ktoś z kierownictwa z IQ conajmniej 120 wypowie się na forum jak wygląda sytuacja firmy jakie są plany na najbliższy czas, co trzeba zmienić. Jeśli któryś z pracowników ma jakiś pomysł niech go tu napisze i się go przedyskutuje, jeśli jest z czymś problem to też jasno i konkretnie niech go tu przedstawi...
np. W kwesti palenia przez pracowników... Mam pytanie co komu przeszkadza że ktoś ktoś co godzinę chodzi palić? Jeśli ktoś jest w stanie się wyrobić z tym co ma do zrobienia i ma czas jeszcze pójść zapalić, to przecież wprowadzanie jakiś przerw to nonsens... Przecież to nie wpłynie na to że będzie bardziej efektywny bo napewno i tak nie zrobi więcej niż powinien....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Rozwar niezalogowany
24 lutego 2019r. o 14:20
Szkoda..... szkoda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Rącznik niezalogowany
26 lutego 2019r. o 10:28
CIEKAWE CZY PIOTR WIDZI O KTOREJ GODZINIE BOZENA I IZA WYCHODZA NA PRZERWE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiały Gajowiec niezalogowany
26 lutego 2019r. o 13:12
~~Słomkowy Rącznik napisał(a): CIEKAWE CZY PIOTR WIDZI O KTOREJ GODZINIE BOZENA I IZA WYCHODZA NA PRZERWE


Za późno czy za szybko?:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Aster niezalogowany
1 marca 2019r. o 15:21
wydaje mi się że te przerwy są bardziej po to żeby wszyscy schodzili równo tz nie to że Pan XX idzie zapalić czy cholera wie gdzie nikomu nic nie mówiąc i tak naprawdę jak by się coś stało to nie wiadomo gdzie on jest lub np że jemu mogło by się coś stać i nikt by nic nie wiedział.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Czyściec niezalogowany
1 marca 2019r. o 21:55
~~Rdzawobrązowy Aster napisał(a): wydaje mi się że te przerwy są bardziej po to żeby wszyscy schodzili równo tz nie to że Pan XX idzie zapalić czy cholera wie gdzie nikomu nic nie mówiąc i tak naprawdę jak by się coś stało to nie wiadomo gdzie on jest lub np że jemu mogło by się coś stać i nikt by nic nie wiedział.....


Coś w tym jest:) A takie szwendanie się każdego jak tylko miał ochotę mądre nie było na pewno!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Ognik niezalogowany
2 marca 2019r. o 21:48
Jak to co zapalic poszedł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo