Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

bella italiano opienie

~grubas niezalogowany
13 września 2015r. o 19:51
witam wraz z zona i corka 5 letnia po basenach przyslismy na pizze wieczorem do tej "restuaracji".Poprosilem o pare kawalkow pizzy -roznych rodzajow na wynos-6zl kawalek.
Prosze sobie wyobrazic mily usmiechajacy sie Pan twiedzi ze to najlepsza pizza w miejscie Bo iTALIANO -przejde do sedna.
Pizzy tej nie dal bym imigrantom ,bezdomnym ludzia ! Ani najgorszemu wrogowi..
Ciasto twarde ..ostry noz nie dal rady,sam olej pod serem ktory kapal az ..pizza wyglada swietnie jednak jesli chodzi o jadalnosc to TOTALNE DNO . Wyrzucilem wszystko do smietnika ,nie nadawala sie do zjedzenia nawet przy 5l wody i maczaniu w niej tej pseudo pizzy.twarda jak kamien !!
PRosze o wasze opinie a temat bella italia jest zablokowany bez mozliwosci komenatrzy pizzeri ciekawe dlaczego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2015r. o 21:14
Oj konkurencja się odezwała. Pizza jest rewelacyjna - osobiście brałam w piątek na wynos do domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
13 września 2015r. o 22:31
Byłam, jadłam, bardzo mi smakowało. Nie wiem, na ile ona jest włoska, ale jestem jej fanką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2015r. o 22:38
Też myślę, że to konkurencja, gdyż piszą to samo na każdym portalu. To takie prymitywne. Fuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9356
#Karol. nieaktywny
13 września 2015r. o 22:46
kucharz jest Włochem, właścicielka z tego co wiem też, bardzo smacznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2015r. o 23:40
Tak jak wszystko w Boleslawcu pada tak i im daje czas do wiosny.Max do lata
Ale i tak gratulacje za odwage.Pewnie tylko Wy wiecie ile tam wynosi cena wynajmu
Powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aż zgłodniałem jak to napisałem niezalogowany
14 września 2015r. o 2:15
Dawno dawno temu nie było internetu...

Nikt z mieszkańców wiosek nie werbalizował i nie uwidaczniał fizycznie w formie przekazu swoich poglądów przekładając ich na łamach internetowych stron.
Bo co by to było?
Bo teraz to obecne pokolenie wytępiłoby się samo.
Internet zepsułby mózgi naszym dziadkom.
Nie odróżnialiby dobra od zła. Prawdy od kłamstwa.

Tak jak obecnie nie znamy tego my. (99% społeczeństwa). Mówie co widze.
Nasi pradziadkowie odbudowywali Warszawę. My niszczymy co tylko możemy. O bo np wejde na forum. I zrobie to co zrobie. Obrobie dupę lokalowi gastronomicznemu bo jest okazja. Zniszcze to a potem dołączę się do niszczenia tamtego w innym temacie forumowym.
Frustracja jest wynikiem przejawu tych cech. To cechy, które są wypaczeniem patologicznym w 99% wpisów podyktowanych jedna cechą, są agresywne. Agresja to nieleczona wcześniej niemożność poradzenia sobie z problemami.

Bedę miał okazje to lokal odwiedze bo nie byłem. Jak dla człowieka innego jak Ci agresywni Wasza złość mnie tu przyciągnęła z innego powodu.

Wiec patrze i uważam - lokal dostał od Was darmową reklamę. Reklamę dla tych co myślą, bo wpisy naprawde robia ludzie niemajacy swojego życia. Chodzi mi o pojedyncze przypadki wylewania własnych prywatnych pretensji w ramach nadąsanej gadki bezkarnego krytykanta.

Wiecie jaka jest różnica między krytyką a SZKALOWANIEM?

To drugie to już nie to pierwsze.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aż zgłodniałem jak to napisałem niezalogowany
14 września 2015r. o 2:17
Dawno dawno temu nie było internetu...

Nikt z mieszkańców wiosek nie werbalizował i nie uwidaczniał fizycznie w formie przekazu swoich poglądów przekładając ich na łamach internetowych stron.
Bo co by to było?
Bo teraz to obecne pokolenie wytępiłoby się samo.
Internet zepsułby mózgi naszym dziadkom.
Nie odróżnialiby dobra od zła. Prawdy od kłamstwa.

Tak jak obecnie nie znamy tego my. (99% społeczeństwa). Mówie co widze.
Nasi pradziadkowie odbudowywali Warszawę. My niszczymy co tylko możemy. O bo np wejde na forum. I zrobie to co zrobie. Obrobie dupę lokalowi gastronomicznemu bo jest okazja. Zniszcze to a potem dołączę się do niszczenia tamtego w innym temacie forumowym.
Frustracja jest wynikiem przejawu tych cech. To cechy, które są wypaczeniem patologicznym w 99% wpisów podyktowanych jedna cechą, są agresywne. Agresja to nieleczona wcześniej niemożność poradzenia sobie z problemami.

Bedę miał okazje to lokal odwiedze bo nie byłem. Jak dla człowieka innego jak Ci agresywni Wasza złość mnie tu przyciągnęła z innego powodu.

Wiec patrze i uważam - lokal dostał od Was darmową reklamę. Reklamę dla tych co myślą, bo wpisy naprawde robia ludzie niemajacy swojego życia. Chodzi mi o pojedyncze przypadki wylewania własnych prywatnych pretensji w ramach nadąsanej gadki bezkarnego krytykanta.

Wiecie jaka jest różnica między krytyką a SZKALOWANIEM?

To drugie to już nie to pierwsze.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.