Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uwaga na "korzystną" ofertę TAURON

~ niezalogowany
28 grudnia 2016r. o 10:19
~AGRAFKA napisał(a): Ja pie....lę,podpisałam tę umowę 30 listopada.Pani tłumaczyła mi ,że umowa niczym się nie różni od poprzedniej tylko,że mam gwarancję ceny przez 3 lata i w razie czego elektryka za free.Zapowiedziałam jej ,że jak kłamie to ją zjem.

Jak zjesz, to napisz czy smakowało :) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 14:41
Do mnie też dzwoni Ale nie odbieram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pol niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 14:44
Czy Wy wierzycie że oni wam obniżą rachunki? W PL? ludzie gdzie Wy żyjecie. Przecież my jesteśmy od dojenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 14:44
To pewnie inna, bo tamta została zjedzona :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 20:43
A do mnie dzwonili z Orange że obniżą mi rachunki za prąd gdyż oni mają umowę z Tauronem.Oczywiście się nie zgodziłam ale z ciekawości zadzwoniłam do biura obsługi klienta i konsultant powiedział mi że nic o tym nie słyszał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xax niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 21:15
ja się dałam namówić na Novum. Odradzam. dostaję dwa rachunki od novum stały abonament i potem rozliczenie. I od taurona za dystrybucję. Oczywiście każdy rachunek w innym czasie, ogólnie nie zbyt do ogarnięcia. Czekam na koniec umowy z novum a to już w lutym. Był plan przejścia do Taurona ale teraz wątpię czy będzie lepiej. Ale chyba jest taryfa bez elektryka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kkk niezalogowany
4 lutego 2017r. o 20:35
Ja świadomie podpisałem umowe na prąd z serwisantem i sobie chwalę. Ale PZU prawdopodobnie mnie przeklina. Trzeba umieć z tego korzystać, przeczytać regulamin i zgłaszać, upominać się o swoje. Ubezpieczyciel sam się przecież nie podłoży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~p niezalogowany
5 lutego 2017r. o 7:32
A ja tam podpisałam na prąd z gazownią będę mieć prąd i gaz w jednym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza