Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pieszy zginął na drodze
~~Złotawobrązowa Wiśnia niezalogowany
2 grudnia 2019r. o 18:18
O tej godzinie to się siedzi na tyłku w domu, albo w barze, a nie szwęda pomiędzy miejscowościami na dodatek bez odblasków. Współczuję rodzinie zabitego jak i kierowcy. U nas jest normą czarna kurtka. I na nic zdają się apele policji. Jesteśmy głupim społeczeństwem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowa Jeżyna niezalogowany
2 grudnia 2019r. o 19:20
smolisty jesion,a może tak burmistrz powinien całą drogę oświetlić żeby piesi byli widoczni,albo co lepsza wybudować im jeszcze chodnik???,piszecie wszyscy takie bzdury że tego sie nie da opisać,tyle się teraz mówi o wypadkach z udziałem pieszych i w wiekszości sami są sobie winni bo są nie widoczni na jezdni,,tak ciężko założyć tą kamizelkę prawda???jak ty byś zareagował jadąc nawet 50 km/h kiedy przed maskę wpada Ci pieszy co??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawobiała Irezyna niezalogowany
2 grudnia 2019r. o 22:14
Czesto jest tak ze piesi ida bez odblaskow i ubrani na ciemno.Dzis wieczorem o malo nie potracilem kobiety miedzy wioskami.Szla niby dobra strona ulicy,ale na czarno i po drodze.W ostatniej chwili swiatla odbily sie od jej zegarka na rece. Ludzie tak ciezko i drogo kupic i zalozyc jakis odblask?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Aralia niezalogowany
5 grudnia 2019r. o 2:39
Myślę, że Ustawodawca mylnie przyjął założenie, że dając pieszym więcej praw na poruszanie się po drogach i ich przekraczaniu, poprawi ich bezpieczeństwo. Obserwuję bezwzględne egzekwowanie "praw pieszego" plus komórki . To nie odnosi się bezpośrednio do tematu artykułu, ale coś może być na rzeczy. " Bezwzględne egzekwowanie swoich praw na drodze nie gwarantuje powrotu do domu" i to nikomu. Na drodze trzeba myśleć.aby nie dać się zabić, Co do Ustawodawcy to należy więcej środków przeznaczyć na chodniki i drogi rowerowe zamiast tworzyć NIEŻYCIOWE prawo . Polska jest jednym z nielicznych krajów praktycznie bez dróg rowerowych i chodników,Zamiast przeznaczać tyle pieniędzy na zmianę nazw ulic to lep[iej je przeznaczyć na modernizację ciągów rowerowo- pieszych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowa Żurawina niezalogowany
5 grudnia 2019r. o 21:09
Im więcej kombinują z pieszymi dając im więcej praw tym liczba wypadków na przejściach się zwiększa. Dlaczego ja, jako kierowca mam obowiązek się zatrzymać przed kimś kogo nie widzę. Odblaski kosztują grosze ale większość pieszych tego nie rozumie. Przy tej pogodzie oślepieniu z naprzeciwka nawet jadąc 30 na godzinę przy najechaniu na pieszego skutki będą tragiczne. Jak policja karze kierowców widziałem wielokrotnie, ale jeszcze nigdy nie widziałem aby ukarali pieszego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!