Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy na spotkaniu Sławka Gortycha
~~Fiołkowa Hakonechloa niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 9:15
~~Matematyk napisał(a): Lubań liczy 20 000 tysięcy mieszkańców a powiat lubański około 54 000 tysięcy. Ile osób było na sali ?

Co ma piernik?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 6:29
~~Fiołkowa Hakonechloa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Matematyk napisał(a): Lubań liczy 20 000 tysięcy mieszkańców a powiat lubański około 54 000 tysięcy. Ile osób było na sali ?

Co ma piernik?
33 osoby , oddelegowane na rozkaz , kilu nauczycieli i kilu urzędniczek i sala pełna , wilk syty i owca wydymana . Żona mi opowiadała jak to się tłumy robi jak przyjeżdza ktoś , a nikt by na jego występ nie przyszedł , no i proszę były tłumy? można ? można !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza