ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4885, 16 kwietnia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Strefa wolna od głupoty

Treść posta:
~Jasnoturkusowy Słoneczniczek napisał(a):
LGTB czy jak tam zwał to taki ulubiony sposób polityków do siania fermentu , bo puści się trochę kiboli i katolickich fanatyków pod paradę równości i niech się wyżynają wzajemnie . Niestety już o katolickich ćpunach i amatorach dopalaczy nikt nie wspomina a są , wtedy najlepiej się przedstawia innych jako zło a już nasi są Ok . Ludzie dajcie sobie spokój , klechy i politycy robią to samo ale tęczą oficjalnie się brzydzą...tylko oficjalnie .


Dokładnie :)

~~Złotawordzawa Alstremeria napisał(a):
Podzielono stado baranów na zwolenników marchewki i zwolenników pietruszki .I trwa walka, a to zwolennicy pietruszki aby pokazać swoją wyższość przeniosą pietruszkę poprzez pole marchewki powodując wściekłość marchewkowców a to odwrotnie .Trwa też zaciekła walka na forach internetowych .Pochłonięte walką stado baranów nie zauważa że jest strzyżone i wysyłane do rzeźni A właściciele nie są wybieralni bo nie startują w żadnych wyborach i jest bez znaczenia czy wygrają zwolennicy marchewki czy pietruszki


Dokładnie :)

~~Jaskrawoczerwony Suchodrzew napisał(a):
Politycy do swojej wojenki o głosy potrzebują potrawki wyborczej, teraz jest LGBT poprzednio przed wyborami parlamentarnymi było męczenie genderem. Te wszystkie wojenki są policzone i sprawdzone przez sondowanie społeczeństwa, bardzo dobrym smakołykiem wyborczym jest również ,,atak na kościół''. A Wy, My mamy grzecznie głosować i nie dyskutować.


Dokładnie :)

~Kirowa Portulaka napisał(a):
W tym całym LGBT pod płaszczykiem tolerancji promuje się postkomune I lewicę. Sprawy seksualności to nie są sprawy do manifestowania. Wielu normalnych spokojnych gejów mówi że te pajace robią im zła robotę i opinię. I to by się zgadzało. Myśleć ludzie myśleć i patrzeć kto to popiera i jakie ma korzenie.


Dokładnie :) I skąd kasę na sodomię ? :)

Jak mawia Młody Padawan , " wąsacza spuścić w kiblu " :) Towarzysza LGBT

Ale , ale Benek , jesteś pewien , że tolerować możesz fraglesa , co Ci rozporek rozpina ? Empirycznie sprawdziłeś ?

Qurde , moje dwa kumple kochające inaczej zwierzają się , ale ani śladu " podrywania " nie zauważyłem :)

Pytanie brzmi tak Benek ... jesteś żurnalistą , jak mawia Gadowski , czy dziennikarzem ?

Miłego wieczoru , albo dobrej nocy , jak sobie chcecie :)

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazka