Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Strefa wolna od głupoty
~~Ciemnozielona Dynia niezalogowany
26 lipca 2019r. o 20:47
a kogo to obchodzi czy będziesz przyjmował zlecenie czy nie?

może właśnie dlatego mnie też nie obchodzi czy przez takie postępowanie będziesz miał co włożyć ''do gara'' czy nie

piszesz o sobie ''przedsiębiorca'' więc zapytam - przyjmując kogoś do pracy pytasz o wyznanie lub kogo przyszły pracownik darzy polityczną sympatią ?

coś przez skórę i po tym jak piszesz czuję że mnie byś nie zatrudnił ...

jestem zagorzałym antypislamistą i podobnym antyklerykałem więc jeśli się nie mylę co do twojej postawy moja ''klauzule sumienia '' nie bardzo jest zgodna z twoją ... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Pragnia niezalogowany
26 lipca 2019r. o 20:49
~Kasztanowa Miodunka napisał(a): Jako przedsiębiorca moge odmówić wykonania zlecenia. I nietwoja sprawa dlaczego. I niemożesz mnie w świetle prawa- na całym demokratycznym globie, ganiać zato po sądach.

Najpierw to trzeba przedsiębiorco z bożej łaski poganiać cię do Polonistki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółta Hakonechloa niezalogowany
26 lipca 2019r. o 22:10
Panie Bernardzie a co tam u brata :-) ? . Opisze Pan w końcu jego zakończenie zaszczytnej służby w Policji :-) ? Zajmuje się Pan naklejkami a nie pisze o życiu.
Ps. proszę pozdrowić byłą zonę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Calibrachoa niezalogowany
26 lipca 2019r. o 22:57
Jak prowadzę firmę to obsługuję kogo chcę. Jak mi się gostek nie podoba to go nie obsługuję i już.
A jakby na początku mi powiedział że mam go z honorami obsłużyć bo on jest "tęczowy" to jeszcze by kopa na wyjście zarobił.
Jak mi jeden taki na początku wyjechał z bluzgami na kościół to mu grzecznie powiedziałem że "mam za dużo roboty aby wysłuchiwać takich idiotów jak pan" i musiał sobie szukać kogoś innego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lipca 2019r. o 18:31
Ale powiem Wam tak. Lubię w gruncie rzeczy Benka . Ja przy betoniarze , On przy piórze , taka qurwa karma :) Pióro potrafi ranić bardziej , niż betoniara , nawet wtedy , gdy nie ma atramentu ...

... ale wracając do rzeczy ... jeśli ostatnia samica mojego gatunku przestanie myśleć , to Stwórca będzie musiał zgasić Wszechświat ...

... a ja ... uczę się kochać .... :)

mam już Trzy fakultety , bez matury

ale wciąż nie mam Tej :) Odłamu mojej duszy ...

.... ale wracając do rzeczy , Benek , powiedz mi , gdzie gościu kłamie ?


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielona Dynia niezalogowany
27 lipca 2019r. o 21:37
''Senator Jan Rulewski (kiedyś PO), żalił się w rozmowie z "Super Expressem", że Jarosław Kaczyński popsuł mu wakacyjne plany. Dlaczego? Polityk chciał pojechać z żoną... do Chin. Teraz, przez obniżkę pensji, nie stać go na to.'


biedactwo ...:}

kolejny ''gowin'' co to klepie biedę od pierwszego do pierwszego...

zaraz ...a kto to obiecywał kiedyś rozwiązanie Senatu?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Pęcherznica niezalogowany
27 lipca 2019r. o 21:45
Czy dziennikarze muszą przechodzić testy psychologiczne przed wstąpieniem do redakcji ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Pęcherznica niezalogowany
27 lipca 2019r. o 21:47
emem napisał(a):
~~Żółtawozielona Męczennica napisał(a): by nie afiszowały się w niesmaczny sposób w miejscach publicznych ze swoimi preferencjami seksualnymi..


A heteroseksualni moga sie afiszowac w miejsach publicznych ze swoimi preferencjami seksualnymi?


Dlaczego dziennikarze nie muszą przechodzić testów psychologicznych przed zatrudnieniem w redakcji ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza