ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4251, 25 czerwca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama

Reklama - zainstaluj Flasha

reklama MAXI BUSY!

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Tekst zlecony30 października 2018r. godz. 06:11, odsłon: 1040, Zlecony tekst
Czasem możemy znaleźć się w sytuacji, w której pieniędzy potrzebujemy błyskawicznie, jednak nie mamy skąd ich wziąć.
Bolesławiec - Informacje: Pożyczka online w 15 minut – czy to możliwe? Pożyczka online w 15 minut – czy to możliwe? (fot. )

Życie pisze najróżniejsze scenariusze. Czasem możemy znaleźć się w sytuacji, w której pieniędzy potrzebujemy błyskawicznie, jednak nie mamy skąd ich wziąć. W takim przypadku warto skorzystać z tzw. szybkich pożyczek online. Można je otrzymać nawet w kilkanaście minut od złożenia wniosku o zobowiązanie. Stanowią one bardzo duże udogodnienie dla osób, które z różnych względów muszą dokonać natychmiastowych opłat.

Przelew weryfikacyjny – najpopularniejszy sposób sprawdzenia danych klienta

Zdecydowana większość firm pożyczkowych stosuje tzw. przelew weryfikacyjny (na kwotę 1 zł lub grosza) w celu sprawdzenia tożsamości swoich klientów. Jest to nie tylko szybkie, ale również niezwykle bezpieczne rozwiązanie. Stanowi również duże udogodnienie dla potencjalnego wnioskodawcy. Weryfikacja ma bowiem na celu ustalenie, czy osoba postronna nie próbuje zaciągnąć należności na nasze dane osobowe.

Po przejściu przez proces rejestracji na stronie danej instytucji, przelew wysyła się na konto pożyczkobiorcy. Jeżeli posiadamy rachunek w tym samym banku, co firma od której chcemy uzyskać zobowiązanie, płatność zostanie zaksięgowana nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu, należność możemy otrzymać w bardzo niedługim czasie od złożenia wniosku o zobowiązanie.

Kontomatik - najszybsza weryfikacja informacji o pożyczkobiorcy

Obecnie, najszybszą metodą weryfikacji klienta jest tzw. Kontomatik. Usługa jest świadczona przez polskie przedsiębiorstwo Kontomierz.pl Sp. z. o. o. Nie wymaga ona wykonywania przelewu na kwotę 1 zł lub grosza. Wszelkie niezbędne dane są pobierane z konta bankowego pożyczkobiorcy zaledwie w ciągu kilku minut.

Warto również wiedzieć, że dzięki usłudze, banki i firmy pożyczkowe mogą się zapoznać z naszą oceną punktową w BIK, co dodatkowo przyspiesza proces udzielenia zobowiązania finansowego. Aplikację można także zainstalować na swoim smartphonie, dzięki czemu z programu możemy korzystać w każdym momencie (bez konieczności logowania na prywatne konto bankowe).

Pożyczka na SMS – zweryfikuj swoje dane za pomocą telefonu

Niektóre firmy pożyczkowe oferują również przez telefon lub tzw. pożyczki na SMS. Klient nie musi wtedy potwierdzać swoich danych za pomocą przelewu weryfikacyjnego, a wszystkie formalności odbywają się drogą telefoniczną.

Proces udzielenia należności jest przeprowadzany w czasie rozmowy z konsultantem, a nasza zdolność kredytowa jest weryfikowana w różnego rodzaju bazach dłużników. Na ogół, o potwierdzeniu przyznania zobowiązania jesteśmy informowani za pomocą wiadomości SMS. Taka forma pożyczki stanowi szczególne ułatwienie dla osób, które nie posiadają stałego dostępu do internetu. Niektórzy nie chcą także udostępniać informacji, powiązanych z ich rachunkiem bankowym.

Pożyczka przez telefon jest zwykle tak samo szybka, jak uzyskanie standardowego zobowiązania, zakładającego wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Po sprawdzeniu niezbędnych danych przez konsultanta, pożyczkobiorca otrzymuje pieniądze już w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku o przyznanie należności.

Pożyczka w 15 minut bez BIK

Warto wiedzieć, że wiele instytucji pożyczkowych nie zweryfikuje naszej zdolności kredytowej w sposób tak restrykcyjny, jak banki. Duża część firm udzieli nam zobowiązania wyłącznie w oparciu o nasze comiesięczne dochody.

Z tego względu, aby otrzymać zobowiązanie finansowe, często wystarczy jedynie udostępnić pożyczkodawcy historię swojego rachunku bankowego. Muszą w niej być udokumentowane regularne przychody, cyklicznie pojawiające się na rachunku klienta.

Warto pamiętać, że nie muszą one wynikać z umowy o zatrudnienie. Wiele firm udziela należności w oparciu o emeryturę, rentę lub innego rodzaju świadczenia, takie jak alimenty, zasiłek 500+ bądź zapomoga z MOPS-u/GOPS-u. Zwykle liczy się wyłącznie fakt, że pieniądze pojawiają się na naszym koncie regularnie, co miesiąc.

Szybka pożyczka online bez zaświadczeń

Inaczej jest w sytuacji, w której postanowimy wziąć pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach. Firmy pożyczkowe nie będą wtedy weryfikowały naszego rachunku bankowego (pod kątem regularnych przychodów), jednak z pewnością sprawdzą naszą zdolność kredytową w jednej z popularnych baz dłużników, takich jak BIK, BIG InfoMonitor, ERIF, czy KRD.

Warto wiedzieć, że w części firm istnieje również możliwość zaciągnięcia pożyczki na poręczyciela lub pod zastaw. O ile w przypadku żyranta, jego zdolność kredytowa może zostać zweryfikowana błyskawicznie, o tyle w przypadku zastawu, pożyczkodawca będzie musiał ocenić wartość oraz stan ruchomości/nieruchomości, co z pewnością będzie się wiązało z opóźnieniem w udzieleniu należności.

Jakie wymagania musi spełnić pożyczkobiorca, aby zaciągnąć zobowiązanie?

Większość instytucji spoza sektora bankowego stawia podobne wymagania wobec swoich klientów. Zwykle wystarczy spełnić jedynie kilka podstawowych kryteriów, aby otrzymać szybką pożyczkę online w kilkanaście minut od złożenia wniosku.

Przede wszystkim, każdy pożyczkodawca będzie wymagał, aby wnioskodawca wylegitymował się aktualnym dowodem osobistym. Aby zaciągnąć zobowiązanie, trzeba się również znajdować w określonym przedziale wiekowym (niektóre instytucje udzielają chwilówek bądź pożyczek ratalnych już od 18. roku życia). Warto pamiętać, że górna granica wieku zwykle nie przekracza 80 lat.

Ponadto, potencjalny pożyczkobiorca powinien posiadać stały adres zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej. Wiąże się to z faktem, iż firmy pożyczkowe nie chcą dopuścić do sytuacji, w której mogą mieć problem z uzyskaniem zwrotu należności od klienta, który na stałe przebywa za granicą.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Niebieskofioletowa Laurowiśnia   27 listopada 2018r. o 13:04

~Niebieskofioletowa Laurowiśnia

Postów:

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Podajemy pożyczkę z 2% stopą procentową, od 3 000,00 € do 15 000 000 €, czas trwania od 1 roku do 20 lat. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami pod adresem (comprehensiveloanservices007@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

* Kredyty komercyjne.
*Pożyczki osobiste.
* Pożyczki biznesowe.
* Pożyczki inwestycyjne.
* Kredyty rozwojowe.
* Pożyczki na zakup.
* Kredyty budowlane.
* Pożyczki dla firm i wiele innych:

Z poważaniem
Pan Carter Collins
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1