ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4305, 18 sierpnia 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


29 listopada 2018r. godz. 09:41, odsłon: 2235, Football Academy/Bolec.info
Młodzi piłkarze i piłkarki świętują kolejny rok działania szkółki!
Bolesławiec - Informacje: Szóste urodziny Football Academy Urodzinowy tort FA (fot. Adrian Kowalski)

Szanowni Państwo, Drodzy Zawodnicy,

22 listopada świętowaliśmy 6 urodziny Football Academy Bolesławiec ! Z tej okazji na zawodników, rodziców i przyjaciół Football Academy czekało wiele atrakcji. Była to również okazja do spotkania większości z blisko 200 zawodników FA Bolesławiec w jednym miejscu. Nasz Jubileusz rozpoczęliśmy od zaprezentowania Football Academy Bolesławiec w liczbach, chcieliśmy pokazać rozmach z jakim pracujemy z dziećmi i co osiągneliśmy od chwili powstania. 

Po przemówieniu menadżera Damiana Sawczaka nadeszła chwila podziękowań drużynie młodzika, która wywalczyła awans do wyższej ligi rozgrywkowej w ramach Okręgowego Związku Piłki Nożnej Jelenia Góra.

Kolejnym punktem naszych urodzin były już tradycyjnie pamiątkowe zdjęcia grup treningowych, oraz jedno wspólne wielkie zdjęcie na kalendarz FA 2019.

Po zdjęciach przyszedł czas na ogromny tort przygotowany przez cukiernię "Brzozowscy", który ze smakiem zjedli wszyscy zawodnicy i rodzice.

Kiedy część zawodników zajadała się jeszcze tortem trenerzy Football Academy Bolesławiec prowadzili gry i konkursy przygotowane zarówno dla zawodników jak i rodziców. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się konkurs strzelecki na celność i skupienie w którym zawodnicy wygrywali karty Panini.

Kolejną atrakcją był konkurs żonglerki, w którym trzech zawodników Football Academy Łukasz Kalisz, Sebastian Kujawa i Szymon Szabłowski wygrali zestaw kart z albumem Panini.

Następnym elementem naszego przyjęcia były piłkarskie tory przeszkód przygotowane przez trenerów Football Academy, w których udział wzięli licznie zgromadzeni rodzice oraz zawodnicy FA. Tory okazały się dużym wyzwaniem dla rodziców, ale najważniejsza tego dnia była dobra zabawa i wspólne spędzenie urodzin na sportowo.

Całe urodziny przebiegły sprawnie pod bacznym okiem naszego gościa VIP, którego nie mogło zabraknąć i tym razem... a mowa oczywiście o rozchwytywanym lemurze Julku - maskotce Football Academy.

W trakcie urodzin był jeszcze jeden konkurs. Typowanie wyniku meczu naszego partnera sportowego Zagłębie Lubin - Legia Warszawa. Otrzymaliśmy 50 typów wyniku, ale poprawny był tylko jeden głos (Zagłębie - Legia 0:1).

Zwycięzcą tego konkursu została Agnieszka Jeziorna - po odbiór nagrody prosimy zgłosić się na treningu do menadżera Damiana Sawczaka.

Chcemy gorąco podziękować wszystkim rodzicom, zawodnikom, przyjaciołom Football Academy Bolesławiec za dotychczasową współpracę i zaufanie. Dziękujemy za pomoc w organizacji urodzin i za wyśmienitą urodzinową zabawę. 
Zdjęcia: Adrian Kowalski

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Zielonoszary Cyprysik   29 listopada 2018r. o 16:16

~Zielonoszary Cyprysik

Postów:

Czemu nie piszecie o naszych dzieciach z Lwówka i innych miast,które też brały udział na urodzinach FA tylko że 200 zawodników było z Bolesławca?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Bławatkowy Przebiśnieg   29 listopada 2018r. o 22:32

~~Bławatkowy Przebiśnieg

Postów:

~Zielonoszary Cyprysik napisał(a): Czemu nie piszecie o naszych dzieciach z Lwówka i innych miast,które też brały udział na urodzinach FA tylko że 200 zawodników było z Bolesławca?Bo tak działa komercja, ma być wzór wizerunkowy by przyciągnąć następnych.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Piwny Dzwonek   30 listopada 2018r. o 7:33

~~Piwny Dzwonek

Postów:

~~Piwny Dzwonek napisał(a): Na urodzinach FA Bolesławiec byli tylko zawodnicy z Bolesławca i Powiatu Bolesławieckiego , trenujący na co dzień w Bolesławcu więc nie rozumiem powyższych wpisów. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

Jarmark Garncarski w Nowogrodźcu (16-18.08.2019r.) - raport specjalny
Bolesławieckie Święto Ceramiki (14-18.08.2019r.) - raport specjalny
Pobiegli z filiżankami Pobiegli z filiżankami

Rywalizowali o najlepszy czas