ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4370, 22 października 2019r.
reklama
Ubezpieczenia OC i AC - najatrakcyjniejsze oferty tylko na mFind.pl!
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama UPC zaprasza

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


14 maja 2019r. godz. 11:16, odsłon: 7465, Bolec.Info
Kierujący szkołą pijarów przeprasza za homofobiczną wypowiedź.
Bolesławiec - Informacje: Dyrektor Langhammer przeprasza Ojciec Adam Langhammer (fot. Bolec.Info)

Zdaję sobie sprawę, że w moim poście z 12 maja br. pod wpływem emocji użyłem niewłaściwych słów w odniesieniu do osób homoseksualnych, za które przepraszam. - napisał dziś na swoim profilu na Facebooku ojciec Adam Langhammer, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego w Bolesławcu.

Po premierze filmu braci Sekielskich Tylko nie mów nikomu ojciec dyrektor opublikował następujący, przytoczony przez nas w TYM artykule, komentarz: Co sądzicie o zachowaniu dyrektora bolesławieckiej szkoły?

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

~Czarnawa Trytoma   14 maja 2019r. o 14:19

~Czarnawa Trytoma

Postów:

Homoseksualizm to nie to samo co pedofilia
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

fobiak   14 maja 2019r. o 15:07

fobiak

Postów: 3973

cemoi07 napisał(a): ... to bardzo ładnie, że Pan Langhammer przeprosił... Pan Langhammer powinien korzystać z okazji, z permanentnej okazji i milczeć!

Moim zdaniem jest to człowiek, który , niestety, nie daje rękojmi nalezytego wychowywania dzieci... gdybym był rodzicem małoletniego dziecka, to pięć razy zastanowiłbym się, czy posyłać swe dziecko do "jego" szkoły, w ogóle do katolickiej szkoły... na marginesie przypomnę, że najwięksi nazistowscy zbrodniarze jak A. Hitler, Hans Frank, H. Himmler, R. Hoess... edukację zdobywli właśnie w katolickich szkołach.

Pan Longhammer napisał, co napisał, a napisał dokładnie tylko to i az tyle co mysli... Rudolf Hoess gdy szedł na szafot, to też żałował.

Frederic Martel w swej bestsellerowej i niespełna sprzed miesiąca książce pt SODOMA napisał

- " Homoseksualizm w Kościele to nie margines, ale system, który obejmuje wswzystkie jego struktury, od seminariów, po najbliższe otoczenie papieży. To homoseksualizm kleru jest kluczem, bez którego nie da się zrozumieć pontyfikatów Pawła VI, Jana Pawła II, i Benedykta XVI. A teraz jest monstrualnym problemem, z którym mierzy sie papież Franciszek.
To właśnie w Kościele istnieje największa społeczność homoseksualistów na świecie.

... i dalej

- " Dlaczego homoseksualni duchowni są największymi homofobami?
Dlaczego zależło im zawsze i zależy nadal na zachowaniu w Kościele konserwatywnego status quo? Za co tak nienawidzą papieża Franciszka?"

Pan Langhammer jako duchowny, jako nauczyciel mający kontakt z dziećmi powinien publicznie i "przed Bogiem" odpowiedzieć na pytanie - jest, czy nie jest pedofilem?... powinien odpowiedziec, bo reprezentuje profesję, skażoną jak żadna inna niebotycznymi skandalami związanymi z wykorzystywaniem seksualnym dzieci... Musimy mieć jakąś dozę pewności, że nie okaże się kiedykolwiek, że jest kolejnym księdzem Cebulą, Jankowskim, czy abp Wesołowskim!

Pan Langhammer nie raz dał na fb wyraz swych poglądów - skandaliczny wyraz!

Widać, w jego opinii, że faszystowskie, szowinistyczne i antysemickie marsze i ruchy społeczne zatruwające Polskę są darzone przez Niego sympatią i moralnym wsparciem!

Swego czasu na fb zamieścił wiersz drwiący z innego piętnującego przemarsz brunatnych "prawdziwych Polaków"
(https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=152746902364321&id=100028870359754)

Pan Langhammer może przepraszać, ale to niczego nie zmienia, ten człowiek nigdy nie powinien być wychowawcą dzieci i młodzieży.cemoi07, przesadzasz tym swoim paszkwilem. ojciec adam nie ma za co przepraszac. jako niemiec nie masz prawa pluc polakom w twarz. jesli ty piszesz o "prawdziwych polakach" to wiadomo, ze masz na mysli szwabow. zajmij sie lepiej odbudowa cmentarza ewangielickiego a od langhammera trzy ch. w bok.

"z kazdym innym i z rogami jesli bedzie trzeba, dla polski nie ma, nie ma, nic nie ma nie, nic nie ma nie" bolek chyba
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Niebieskoszary Rozmaryn   14 maja 2019r. o 15:25

~~Niebieskoszary Rozmaryn

Postów:

Powierzyć dzieci opiece i wychowaniu sukienkowym to jak wpuścić lisa do kurnika.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

ramaj   14 maja 2019r. o 15:42

ramaj

Postów: 818

Smętny i fałszywy klecha. "Pedały"," won" takie słowa w ustach księdza i to wychowawcy młodzieży. A słowa: "tolerancja" ,"poszanowanie" mu przez gardło nie przechodzą.
Tacy piorą mózgi dzieciom i skutek taki ,ze może w olimpiadach szkolnych wypadają b.dobrze ,ale przed samodzielnym postrzeganiem rzeczywistości mają wmontowane klapki.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Hebanowa Firletka   14 maja 2019r. o 15:43

~~Hebanowa Firletka

Postów:

Niezręczna ta wypowiedź księdza.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Białobrązowy Rojnik   14 maja 2019r. o 15:58

~Białobrązowy Rojnik

Postów:

Uważam iż wypowiedź była adekwatna do tematu.Zło nazwane w odpowiedni sposób.Przestańmy odnosić się z tą poprawnością bo w ten sposób robimy z siebie kompletnych idiotów. Czy LGBT TO NORMALNOŚĆ według was? To wynaturzenie które należy leczyć a nie promować i wspierać .80% pedofilów to tzw.konkubenci, 40% to homoseksualiści, 0,4% to księża.Zacznijcie myśleć.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Niebieskoszara Iglica   14 maja 2019r. o 16:05

~~Niebieskoszara Iglica

Postów:

1 Duch zaś otwarcie mówi1, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów. 2 [Stanie się to] przez takich, którzy obłudnie kłamią, mają własne sumienie napiętnowane2. 3 Zabraniają oni wchodzić w związki małżeńskie, [nakazują] powstrzymywać się od pokarmów, które Bóg stworzył, aby je przyjmowali z dziękczynieniem wierzący i ci, którzy poznali prawdę. 4 Ponieważ wszystko, co Bóg stworzył, jest dobre, i niczego, co jest spożywane z dziękczynieniem, nie należy odrzucać. 5 Staje się bowiem poświęcone przez słowo Boże i przez modlitwę. 6 Przedkładając to braciom, będziesz dobrym sługą Chrystusa Jezusa, karmionym słowami wiary i dobrej nauki, za którą poszedłeś. 7 Odrzucaj natomiast światowe i babskie baśnie! Sam zaś ćwicz się w pobożności! 8 Bo ćwiczenie cielesne nie na wiele się przyda; pobożność zaś przydatna jest do wszystkiego, mając zapewnienie życia obecnego i tego, które ma nadejść. 9 Nauka to zasługująca na wiarę i godna całkowitego uznania. 10 Właśnie o to trudzimy się i walczymy3, ponieważ złożyliśmy nadzieję w Bogu żywym, który jest Zbawcą wszystkich ludzi, zwłaszcza wierzących. 11 To nakazuj i tego nauczaj!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zielonoszary Cyprysik   14 maja 2019r. o 16:23

~~Zielonoszary Cyprysik

Postów:

Dziękuję Wam za ruszenie tego tematu. Wasza konkurencja "(nie)istotne" nie publikuje wielu nieprzychylnych im wypowiedzi na które nie mają sensownej odpowiedzi i które godzi w ich zboczony światopogląd. Dlatego proszę was, podejmijcie temat "LGBT a normalność".
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5 6 7 > >>