21 listopada 2005r. godz. 19:54, odsłon: 967, Bolec.Info

BKS przegrał z Motobi

BKS Bolesławiec przegrał w rozegranym awansem (19. listopada) wyjazdowym meczu z Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:2 .
Mecz rozpoczął się od ataków Motobi. Już w 3. minucie po rzucie rożnym prowadzenie zdobywają gospodarze: błąd obrońców BKS-u i niepilnowany Rejmer uderza głową z 2 metrów do bramki. Pierwsze 20-25 minut gry bezapelacyjnie należało do piłkarzy z Kątów Wrocławskich.
(fot. Bolec.Info)

BKS próbował grać z kontry. Niestety w pierwszej połowie tylko kilkakrotnie zagroziliśmy bramce Motobi. W 30. minucie po strzale Tomka Jasińskiego bramkarz wybił piłkę przed siebie, ale żaden z naszych piłkarzy do niej nie doszedł. Kolejną okazję mieliśmy w 38. minucie, lecz po raz kolejny zabrakło nam szczęścia w zamieszaniu na polu karnym przeciwnika. W 42. minucie groźną kontuzję odniósł Tomek Jasiński (znajduje się w tej chwili na obserwacji w szpitalu). Druga połowa to już bezwzględna przewaga Motobi. Kolejny błąd defensywy bolesławian i w 67. minucie straciliśmy drugą bramkę. Jaworski mimo asysty trzech naszych obrońców pokonuje Marka Przykłotę. Nasz bramkarz kilkoma bardzo dobrymi interwencjami uratował nasz zespół przed większą porażką.

BKS Bolesławiec: Przykłota, J.Jasiński, Pietrzak, Demczar, M.Kumoś (68. M.Kumoś), Nowak, Mucha, Rudyk (62. Popek), T.Jasiński (46. Haluch), Rissmann, Pietkiewicz