ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4153, 19 marca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


Czy warto ubezpieczać dom lub mieszkanie?
15 kwietnia 2017r. godz. 08:53, odsłon: 276

Wśród społeczeństwa polskiego nie obserwuje się lęku i niepokoju związanego z utratą dotychczasowego miejsca zamieszkani

Bolesławiec - Informacje: Czy warto ubezpieczać dom lub mieszkanie?
(fot. Czy warto ubezpieczać dom lub mieszkanie?)

Mało kto zdaje sobie sprawę z wydarzeń, które w każdej chwili mogą mieć miejsce. Pożar, powódź czy wizyta złodzieja – to sytuacje, do których dochodzi często, lecz nie dotykają one każdego. Polacy wychodzą z założenia: „dlaczego to miałoby się przytrafić akurat mi?” Oczywiście, nie musi spotkać Cię nic złego. Ale nie możesz też takiej sytuacji wykluczyć. Dlatego zamiast utożsamiać się z powiedzeniem „mądry Polak po szkodzie”, zrób wszystko co w Twojej mocy, aby zawczasu umniejszyć skutki nieszczęśliwego zdarzenia.

Dlaczego warto wykupić polisę?

Wiele osób sądzi, że wystarczy zastosować odpowiednie zabezpieczenia, aby uniknąć włamania. Niestety nawet najlepsze drzwi antywłamaniowe mogą okazać się żadną przeszkodą dla wprawionego w swoim fachu złodzieja. Doświadczeni włamywacze bez większych trudności są w stanie pokonać nawet najlepsze zabezpieczenia, nie dając otoczeniu nawet chwili na zareagowanie.

 

Trzeba liczyć się także z tym, że bezwzględność niektórych złodziei kończy się nie tylko kradzieżą tego co cenniejsze, lecz również zniszczeniem wszystkiego czego nie mogą zabrać ze sobą. I tak włamanie może skończyć się zniszczonym wypoczynkiem, zdewastowanymi meblami i uszkodzoną każdą inną rzeczą, która stanęła na drodze złodzieja.

W takiej sytuacji jedynym ratunkiem dla nas jest polisa dedykowana mieszkaniom. Środki z niej otrzymane pokryją koszty usunięcia szkód i zniszczeń, przez co nie będziemy musieli sięgać po nasze oszczędności. Pojawia się tylko jedna ważna kwestia – wykupiona polisa musi zaistniałe zdarzenie obejmować.

Jak wybrać ofertę?

Musisz być czujny. Na rynku ubezpieczeniowym prócz uczciwych ofert mogą pojawić się również takie, które mają na celu wyłudzić od Ciebie pieniądze, a w razie kłopotów zostaniesz pozostawiony samemu sobie lub otrzymasz symboliczną rekompensatę finansową.

Zwracaj uwagę na to, co obejmuje dane ubezpieczenie. Firma Masterquote posiada bogatą ofertę polis, wśród których znajdziesz ubezpieczenia obejmujące szereg sytuacji, jakie mogą Cię spotkać. To Ty decydujesz od jakich wydarzeń chcesz się ubezpieczyć. Pamiętaj jednak o jednym, lepiej jest zapłacić wyższą składkę na ubezpieczenie, niż płacić kilkadziesiąt razy więcej w momencie, gdy trzeba będzie pokryć koszty usunięcia powstałych szkód i zniszczeń.(Zlecony tekst)


Podziel się:
Facebook nk.pl
Daj nam cynk! Zgarnij Kubek Bolecnauty!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy?
Zaproponuj swój BolecCynk - przekazana przez Ciebie informacja, po zaakceptowaniu, zostanie wyświetlona na stronie głównej portalu, a Ty otrzymasz nagrodę.
Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.
Na informacje od Ciebie czekamy też pod numerem telefonu: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


  Inne informacje z Bolesławca:
  - 18.03.2019, Jechał na podwójnym gazie
  - 18.03.2019, Pędziła jak szalona
  - 18.03.2019, Święto 23 Śląskiego Pułku Artylerii
  - 18.03.2019, Dlaczego pamiętać o AL Bunzlau I?
  - 18.03.2019, Potrzebujesz hydraulika?
  - 18.03.2019, Radni swoje, prezydent swoje
  - 18.03.2019, Za chwilę "Zatargi"
  - 18.03.2019, Gadżety dla firm – co zrobić, żeby Twoja marka była rozpoznawalna
  - 17.03.2019, Happening Zatargów z Teatrem
  - 17.03.2019, Huknął w drzewo
  Zobacz także: ARCHIWUM INFORMACJI BOLEC.INFO

Prezydent RP Andrzej Duda w Bolesławcu
Prezydent wyjechał z Bolesławca Prezydent wyjechał z Bolesławca

Zakończyła się wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w mieście ceramiki.