ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4159, 25 marca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony20 lutego 2019r. godz. 09:20, odsłon: 1331, Zespół Szkół Oxpress
Oxpress – najbezpieczniejsza szkoła w mieście
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Oxpress to jeden z najnowszych filarów zespołu edukacyjnego Oxpress.
Bolesławiec - Informacje: Oxpress – najbezpieczniejsza szkoła w mieście Sala gimnastyczna Zespołu Szkół Oxpress (fot. Publiczne Liceum Ogólnokształcące Oxpress)

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Oxpress to jeden z najnowszych filarów zespołu edukacyjnego Oxpress, powstałego ponad 25 lat temu w Bolesławcu.

Szkoła uczy przede wszystkim języka angielskiego, oferując uczniom co najmniej 5 godzin języka w tygodniu, ale coraz większy nacisk kładzie również na bezpieczeństwo. Zastanawiasz się nad wyborem liceum? Zobacz, co proponuje darmowe Publiczne Liceum Ogólnokształcące Oxpress!

Po pierwsze: NAUKA

Od początku istnienia Oxpress stawialiśmy na jakość nauczania: najważniejsze były przedmioty ścisłe, głównie matematyka i języki obce. Z upływem lat i wraz ze zmieniającą się rzeczywistością filarami naszej niezwykłej szkoły stały się również zajęcia sportowe: kształcimy wspaniałych pływaków, mamy najnowocześniejsze zaplecze sportowo – rekreacyjne w mieście. Nowa, w pełni wyposażona sala gimnastyczna i boiska sportowe są dostępne dla wszystkich uczniów Oxpress.

Po drugie: ZAUFANIE

Oxpress to doskonała kadra. To nauczyciele z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, ale też młodzi, znający problemy codziennego życia nastolatków. Dzięki temu, że klasy są mało liczne każdy uczeń traktowany jest indywidualnie i doskonale widoczny; w małej grupie łatwiej jest również zauważyć pojawiające się problemy. Przychodząc do Oxpress od razu się zorientujesz, że każdy nauczyciel jest do Twojej pełnej dyspozycji i że grono pedagogiczne to ludzie, którym naprawdę można zaufać. Wszystkie problemy są traktowane poważnie i rozwiązywane w trybie natychmiastowym.

Po trzecie: (NIE)TOLERANCJA

Wiek młodzieńczy to trudny okres w życiu każdego człowieka. To wtedy chcemy spróbować jak najwięcej, chcemy doświadczać, sprawdzać. W LO Oxpress tolerujemy wszelkie próby bycia kreatywnym i twórczym, akceptujemy wszelkie próby wyrażania i odkrywania siebie. Nie tolerujemy używek ani żadnych form przemocy. W szkole czujemy się swobodnie: wiemy, że każdy jest inny i można się od niego wiele nauczyć. Szanujemy się wzajemnie.

Po czwarte: MOŻLIWOŚCI

Oxpress daje swoim uczniom nieograniczone możliwości. Zaczynamy od pozornie małych rzeczy: potrafisz malować? Szkolne ściany czekają na Ciebie! Tańczysz? Śpiewasz? A może świetnie grasz w siatkówkę? Cokolwiek robisz, pomożemy Ci osiągnąć więcej. A znajomość języka na najwyższym poziomie otworzy wszystkie drzwi i pozwoli Ci zrealizować marzenia: wycieczki, studia za granicą…

Po piąte: BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie budynki Zespołu Oxpress, w tym również budynek Publicznego Liceum, są pod stałym nadzorem kamer: te znajdują się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów. Dodatkowo, do wszystkich siedzib można wejść jedynie po wpisaniu kodu otwierającego drzwi, więc osoby z zewnątrz nie mają możliwości dostania się na ich teren, jak to ma miejsce w innych szkołach. Tutaj nie musisz się niczego ani nikogo obawiać.

Wszystkich przyszłych licealistów zapraszamy do Biura Obsługi Ucznia przy ul. H. i W. Tyrankiewiczów 22 w Bolesławcu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00. Przyjdź i wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

MRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetKlekusiowoDomoExpertAutogaz
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy
Prezydent RP Andrzej Duda w Bolesławcu
Prezydent wyjechał z Bolesławca Prezydent wyjechał z Bolesławca

Zakończyła się wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w mieście ceramiki.