ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4458, 18 stycznia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama Car rental - zapraszamy!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

10 stycznia 2020r. godz. 11:02, odsłon: 1107, Bolec.info
Pobiegną i pomogą!
XI Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego już w tę sobotę
Bolesławiec - Informacje: Pobiegną i pomogą! Iga (fot. Organizatorzy biegu)

Po raz jedenasty pobiegniemy charytatywnie w myśl „biegamy - pomagamy”. W tym roku naszą bohaterką – beneficjentką będzie Iga Mosiądz. Igula urodziła się w lipcu 2018 roku, jako wcześniak. Witając świat, przeszła rozległy udar lewej półkuli mózgu, czego następstwem jest mózgowe porażenie dziecięce objawiające się prawostronnym niedowładem. Dziewczynka jest pod stałą opieką neurologa, neurologopedy i fizjoterapeuty. Tylko codzienna intensywna rehabilitacja daje jej nadzieję na jak najmniejsze ograniczenia, które napotka w życiu. Iga jest ślicznym i radosnym dzieckiem. Pomóżmy w choć skromny sposób tej małej istocie, w jej dążeniu do sprawności i normalności.


*Zapraszamy w sobotę 11.01.2020 roku*. Start do biegu odbędzie się o godz. 11.00. Biuro zawodów będzie się mieściło w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Iwinach( czynne od godz. 9:00). Zapisy na dystans główny tj. 5,7 km w formie elektronicznej: https://elektronicznezapisy.pl/event/4265.html lub bezpośrednio przed biegiem.


Start na dystansie głównym (5,7 km) jest zaliczany do punktacji całego cyklu Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego - opłata startowa 20 zł. Dodatkowo rozegramy bieg otwarty dla wszystkich oraz Nordic Walking na 3 km. Odbędzie także *bieg dla dzieci w kategoriach do 10 lat (kl.I-III) oraz do 13 lat (kl.IV-VI) na 1 km. Na 3 km dla klas VII-VIII i OPEN. Za bieg na dystansie 1 i 3 km* nie pobieramy opłaty startowej, ale chętnie przyjmiemy darowizny choćby i najskromniejsze na rzecz naszej IGI. Na te biegi zapisujemy się wyłącznie w dniu biegu, w centrum zawodów.


We wszystkich biegach pomiar czasu będzie elektroniczny. Po biegu zapraszamy na pyszny posiłek. Nasi wolontariusze zaproponują Wam również ciepłe napoje oraz pyszne domowe ciasta. Ponadto będzie czynny sklepik ze słodyczami prowadzony przez Panią Anię Hucał (cały dochód na przeznaczony dla Igi)

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


CasusMORENAAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazję
reklama UPC zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Efekt-Okna zaprasza