ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4705, 21 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Żabka zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony3 sierpnia 2020r. godz. 12:38, odsłon: 181, Zlecony tekst
4 powody, dla których warto inwestować w narzędzia HR
Prowadzenie firmy to wielotorowy proces, w którym właściciele muszą mierzyć się z wieloma komplikacjami.
Bolesławiec - Informacje: 4 powody, dla których warto inwestować w narzędzia HR 4 powody, dla których warto inwestować w narzędzia HR (fot. )

Prowadzenie firmy to wielotorowy proces, w którym właściciele muszą mierzyć się z wieloma komplikacjami natury organizacyjnej, prawnej bądź finansowej. Część problemów wewnętrznych można na szczęście wyeliminować, wdrażając nowoczesne narzędzia HR. Dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie? Jakich korzyści można się spodziewać?

1. Narzędzia HR odciążają pracowników

Wielu przedsiębiorców uważa, że narzędzia HR sprawdza się wyłącznie w dużych i średnich przedsiębiorstwach, w których dział kadr i płac sprawuje pieczę nad komfortową pracą kilkudziesięciu specjalistów. Twierdzenie to należy jednak uznać za mylne – oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa przydaje się również w najmniejszych firmach, gdzie pracownicy administracyjni muszą łączyć kompetencję księgowych, HR-owców czy asystenta zarządu.

Odpowiednio skonfigurowane programy kadrowo-płacowe wspierają pracowników w wielu cyklicznych czynnościach, takich jak:

  • wyliczanie pensji wraz z nadgodzinami i premiami,

  • zarządzanie nieobecnościami i planowanie grafików,

  • nadzorowanie obiegu dokumentów firmowych,

  • doraźne wsparcie pozostałych specjalistów.

2. Tania alternatywa dla kosztownych rozwiązań

Jedną z zalet nowoczesnych programów kadrowo płacowych, którą doceniają zarówno duże, jak i małe firmy, jest możliwość dystrybucji w modelu SaaS, czyli Software as a Service. W przeciwieństwie do aplikacji w modelu On-Premise, SaaS nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych związanych z zakupem serwerów, wykonywania kopii zapasowych czy tworzeniem bazy danych.

Narzędzia HR w modelu abonamentowym są gotowe do działania od razu po aktywacji. Obowiązki związane z konserwacją i aktualizacją systemu spoczywają po stronie dostawcy usługi – najnowsza wersja systemu pozostanie do dyspozycji klienta przez cały okres trwania umowy.

3. Dostosuj firmę do pracy zdalnej

Szalejąca pandemia koronawirusa pokazała, że możliwość wygodnego dostępu do pracy zdalnej jest obecnie ważniejsza niż kiedykolwiek. Warto mieć jednak na uwadze, że sprawna organizacja home office jest niemożliwa bez sprawnego narzędzia HR.

Wdrożenie oprogramowania kadrowo płacowego w chmurze pomaga w opracowaniu nowoczesnego modelu pracy, który uwzględni indywidualne preferencje godzinowe pracowników. Oprogramowanie ERP pozwala również udoskonalić wewnętrzny workflow, dzięki czemu większość naglących kwestii będzie można rozwiązać bez wizyty w biurze.

TETA Air - Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej

Źródło: TETA Air - Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej

4. Zadbaj o rozwój swojej kadry

Każdy przedsiębiorca wie, że jednym z najważniejszych filarów każdego przedsiębiorstwa są jego pracownicy. Aby podnieść kompetencje zatrudnianych specjalistów, warto monitorować ich rozwój. Nowoczesne programy HR zapewniają mechanizmy ewaluacyjne, które pozwalają ocenić postępy pracownika i określić jego dalszą ścieżkę kariery i naturalne predyspozycje.

Szukasz kompletnego narzędzia HR? Postaw na TETA AIR

System TETA AIR to rezultat pracy Unit4 Polska, wchodzącej w skład grupy TETA, która od ponad 30 lat świadczy usługi, mające usprawnić procesy wewnętrzne. Na przestrzeni lat z usług przedsiębiorstwa TETA skorzystało już ponad 2000 przedsiębiorstw z całej Polski – dołącz do zadowolonych klientów i przekonaj się, dlaczego narzędzia HR stanowią nieodłączny element nowoczesnego biznesu.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 7a, 53-332 Wrocław

lub na naszej stronie: www.Teta-Air.pl

Źródło: TETA Air - Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


WeterynarzMORENAProfiCztery kulturyDomoExprt
reklama Efekt-Okna zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy
Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.