ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4774, 29 listopada 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

29 października 2020r. godz. 11:09, odsłon: 1735, Bolec.Info
857 nowych przypadków zakażenia
Nowo zdiagnozowane osoby z Dolnego Śląska pochodzą też z powiatu bolesławieckiego.
Bolesławiec - Informacje: 857 nowych przypadków zakażenia Karetka w Szpitalu Powiatowym w Bolesławcu (fot. Bernard Łętowski)

Jak podaje Biuro prasowe Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego mamy 857 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Wczoraj liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim wynosiła 15 865, dzisiaj jest to już 16 722.

Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.

Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego:

liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją: 21 701,

liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 3347,

liczba osób hospitalizowanych: 974,

liczba osób wyleczonych z COVID-19: 6943.

W skali kraju mamy przyrost o 20 156 zakażonych. Ministerstwo Zdrowia przekazało najnowsze dane. Resort poinformował o kolejnym rekordzie. Wczoraj liczba zakażonych wynosiła 299 049, dziś jest to 319 205 chorych.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Noclegi KlekusiowoMORENADomoExprtWeterynarz
reklama Mrowka zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy