ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4824, 18 stycznia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

9 listopada 2020r. godz. 09:35, odsłon: 1452, Bolec.Info
Nawet 62 procent pozytywnych wyników
Niemal 4700 testów w ciągu minionych pięciu dniu wykonało bolesławieckie laboratorium.
Bolesławiec - Informacje: Nawet 62 procent pozytywnych wyników Liczba testów i testów z wynikiem pozytywnym w bolesławieckim laboratorium (fot. Bolec.Info)

Wydajność naszego laboratorium się zwiększa, ale bolesławianie wciąż czekają na wyniki testów nawet 7 czy 10 dni. Ja widać na powyższym wykresie, w ostatnich dniach zwiększa się także liczba testów z wynikiem pozytywnym w liczbie wszystkich wykonywanych. W ostatnich pięciu dobach udział testów z wynikiem pozytywnym w liczbie wszystkich wykonywanych w ciągu doby wzrósł z 50 do 62 %.

Bolesławieckie laboratorium robi testy dla mieszkańców regionu jeleniogórskiego i legnickiego a nawet dla mieszkańców województwa lubuskiego, nie tylko dla mieszkańców naszego powiatu.
 


Przyłącz się do facebookowej grupy "Koronawirus w Bolesławcu - tylko WAŻNE informacje z terenu powiatu" , w której znajdziesz bieżące informacje o epidemii na terenie miasta i powiatu. Kliknij w TEN link.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


DomoExprtWeterynarzNoclegi KlekusiowoMORENA
Inne informacje z regionu