ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4907, 8 maja 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Aktualizacja15 kwietnia 2021r. godz. 12:18, odsłon: 2916, Kazimierz Marczewski
Ford najechał na forda na Wróblewskiego
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na ul. Wróblewskiego w środę po południu.
Bolesławiec - Informacje: Ford najechał na forda na Wróblewskiego Ford uderzył w forda na Wróblewskiego (fot. Kazimierz Marczewski)

Około godziny 15 na ulicy Wróblewskiego furgonetka marki Ford uderzyła w samochód osobowy, także marki Ford.

Według relacji jednego z kierowców, samochód renault, jadący przed osobowym fordem w kierunku wiaduktu, nagle wyhamował, ponieważ będący przed nim pojazd skręcał w lewo. Osobowy ford, aby uniknąć najechania na tył renault zjechał na chodnik. W tym czasie jadąca za nim furgonetka ford uderzyła w jego tył. W wyniku uderzenia osobowy ford całkowicie zjechał na chodnik i uderzył w ekran dźwiękoszczelny.

Przyczyny i przebieg zdarzenia ustali policja. Nikomu nic się nie stało.

Na ulicy Wróblewskiego w tym miejscu występują  duże utrudnienia w ruchu.

Aktualizacja: Policja ustaliła, że 66 - letni kierowca forda najechał na tył drugiego forda, którym kierował 41-latek. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Szarobłękitny Krwawnik   14 kwietnia 2021r. o 17:25

~Szarobłękitny Krwawnik

Postów:

Szanowny Panie redaktorze. Pańskie zainteresowanie kolejnym tematem jest godne podziwu, jednakże uprzejmie proszę, aby nie wypisywał Pan w internecie na stronie swojego portalu informacji nie potwierdzonych, które są dalekie od prawdy. Tak się składa, że byłem bezpośrednim uczestnikiem niniejszego zdarzenia. Pańskie informacje nie są zgodne z prawda i krzywdzące dla osób, które uczestniczyły w tym zdarzeniu. Jestem kierowcą pojazdu Ford biorącego udział w tym zdarzeniu, i pozwoli Pan, że przedstawię okoliczności zdarzenia. Nie prawda jest, że kierująca pojazdem marki Renault nagle zahamowała, aby umożliwić pojazdowi jadącemu przed nią skręcenie w lewo. Pojazd marki Renault zatrzymał się, gdyż przed nim stały pojazdy, a jeden z nich chciał skręcać w lewo. Pojazd marki Ford jadący za pojazdem Reanault, również się zatrzymał. Następnie kierowca pojazdu Ford w lusterku spostrzegł, iż jadący za nim samochód dostawczy nie zwalnia, następnie kierowca Forda w celu uniknięcia kolizji z nadjeżdżającym samochodem dostawczym próbował zjechać na chodnik, co do końca się nie powiodło i w samochód Ford uderzył samochód dostawczy. Co do obrażeń, za szybko jest wyrokować, że ich nie było . Kierujący pojazdem dostawczym, przyznał się do spowodowania niniejszego zdarzenia, sprawa zakończyła się przyjęciem przez kierującego samochodem dostawczym mandatu karnego. W związku z powyższym., uprzejmie proszę o dokonanie modyfikacji treści artykułu i przedstawienia stanu faktycznego. Mam nadzieję, iż podejdzie Pan profesjonalnie do tematu i opublikuje korektę, nie usuwając niniejszego komentarza. Na przyszłość proszę wstrzymać się z podawaniem niesprawdzonych informacji.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Kanarkowa Begonia   14 kwietnia 2021r. o 18:07

~~Kanarkowa Begonia

Postów:

https://autokult.pl/40995,odbieranie-prawa-jazdy-za-predkosc-przepisy-niezgodne-z-zasadami-panstwa-prawa

bolszewickie represje pis
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Kasztanowatordzawa Krokosmia   14 kwietnia 2021r. o 18:18

~~Kasztanowatordzawa Krokosmia

Postów:

To kolejny news z cyklu, CO MY TUTEJ MAMY? ;-)

Zastanawiam się czemu służą tego typu informacje. Może warto poszukać innych, ważniejszych tematów?

Jeśli jednak nie ma nic ciekawszego to rzucam nośny temat Panu redaktorowi.
Otóż dzisiaj o 11.30 na plantach przy ul. B. Kubika podobno jakaś kobieta w średnim wieku przejechała rowerem po trawniku, ocierając po drodze kierownicą pobliską ławkę.

Jest news? JEST! Można? można.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Konopna Tunbergia   14 kwietnia 2021r. o 19:04

~~Konopna Tunbergia

Postów:

Panie Redaktorze, proszę wstawić orzeczenie w ostatnim zdaniu, ponieważ dziwnie ono bez niego wygląda...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Szafranowy Szczodrzeniec   14 kwietnia 2021r. o 21:08

~Szafranowy Szczodrzeniec

Postów:

Sami fachowcy od pisania. Za długo sidziecie w domach? Brakuje wam towarzystwa? Wyłącz tv wyjdzie na podwórko do parku i przestan pouczać jeden z drugim! Nie podoba się nie wchodzi tu, nie czytaj ,zajmij się nie wiem hodowla jedwabników...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Czarny Jabłoń   15 kwietnia 2021r. o 7:18

~~Czarny Jabłoń

Postów:

~Szarobłękitny Krwawnik napisał(a): Szanowny Panie redaktorze. Pańskie zainteresowanie kolejnym tematem jest godne podziwu, jednakże uprzejmie proszę, aby nie wypisywał Pan w internecie na stronie swojego portalu informacji nie potwierdzonych, które są dalekie od prawdy. Tak się składa, że byłem bezpośrednim uczestnikiem niniejszego zdarzenia. Pańskie informacje nie są zgodne z prawda i krzywdzące dla osób, które uczestniczyły w tym zdarzeniu. Jestem kierowcą pojazdu Ford biorącego udział w tym zdarzeniu, i pozwoli Pan, że przedstawię okoliczności zdarzenia. Nie prawda jest, że kierująca pojazdem marki Renault nagle zahamowała, aby umożliwić pojazdowi jadącemu przed nią skręcenie w lewo. Pojazd marki Renault zatrzymał się, gdyż przed nim stały pojazdy, a jeden z nich chciał skręcać w lewo. Pojazd marki Ford jadący za pojazdem Reanault, również się zatrzymał. Następnie kierowca pojazdu Ford w lusterku spostrzegł, iż jadący za nim samochód dostawczy nie zwalnia, następnie kierowca Forda w celu uniknięcia kolizji z nadjeżdżającym samochodem dostawczym próbował zjechać na chodnik, co do końca się nie powiodło i w samochód Ford uderzył samochód dostawczy. Co do obrażeń, za szybko jest wyrokować, że ich nie było . Kierujący pojazdem dostawczym, przyznał się do spowodowania niniejszego zdarzenia, sprawa zakończyła się przyjęciem przez kierującego samochodem dostawczym mandatu karnego. W związku z powyższym., uprzejmie proszę o dokonanie modyfikacji treści artykułu i przedstawienia stanu faktycznego. Mam nadzieję, iż podejdzie Pan profesjonalnie do tematu i opublikuje korektę, nie usuwając niniejszego komentarza. Na przyszłość proszę wstrzymać się z podawaniem niesprawdzonych informacji.


Czytam czytam i widze że redaktor opisał to tak samo jak powyżej więc w czym rzecz . Co do obrażeń to pewnie się pojawią później bo potrzeba będzie jak najwięcej wyciągnąć z odszkodowania ?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Siny Ambrowiec   22 kwietnia 2021r. o 9:18

~Siny Ambrowiec

Postów:

Всем привет! Хочу порекомендовать вам адрес - мама сын эротика, где только отборные видосы.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

WeterynarzNoclegi KlekusiowoDomoExprt
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Oferta pracy: Monter wyrobów z tworzyw sztucznych – Rena Polska - Wykroty, Dolnośląskie