ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4421, 12 grudnia 2019r.
reklama
Ubezpieczenia OC i AC - najatrakcyjniejsze oferty tylko na mFind.pl!
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Fitarena zaprasza
reklama FLOATEKA zaprasza!
reklama Krajowy Fundusz Szkoleniowy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

BolecPolecamy12 grudnia 2010r. godz. 13:56, odsłon: 2581, bolec.info/WOŚP Bolesławiec
Masz talent? Wspomóż WOŚP!
Jednym z pomysłów na imprezę towarzyszącą finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest impreza o nazwie "Bolesławiec ma talent!"!
Bolesławiec - Informacje: Masz talent? Wspomóż WOŚP!
(fot. WOŚP)
Zapraszamy wszystkie osoby, które robią fajne rzeczy, do współpracy i wspólnej pomocy dzieciom! Jednym z pomysłów na imprezę towarzyszącą finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest impreza o nazwie "Bolesławiec ma talent!".

Wydarzenie oparte będzie na formule znanej z bijącego rekordy popularności telewizyjnego show "Mam Talent". Chcielibyśmy stworzyć utalentowanym bolesławianom możliwość zaistnienia i zaprezentowania swoich umiejętności na scenie, jednocześnie zbierając pieniądze, które wesprą cel tegorocznego finału WOŚP!

Śpiewasz? Tańczysz? Recytujesz? Grasz na instrumencie? Masz nietypowe hobby? Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy mają na to ochotę!

Zwracamy się ze szczególnym apelem do wszystkich bolesławieckich grup, klubów czy szkół. Do wszystkich szkół tańca, wszelkiej maści warsztatów, ale też do osób indywidualnych! Na zwycięzców konkursu czekać będą, oprócz chwały i sławy, również ciekawe nagrody!

Wszyscy chętnie proszeni są o kontakt z bolesławieckim sztabem WOŚP!

Osobą odpowiedzialną za organizację wydarzenia jest Krzysztof Krzemiński (tel 503 744 370, gg 1426909, email: krzysiek.krzeminski@o2.pl)

Serdecznie prosimy o wsparcie!
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Duet - dekoracje na każdą okazjęMedycyna Chińska 2CasusMORENANajlepszeMedycyna ChińskaAutogazMRpartsLombard Prawy Duzy
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy