Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Tylko na Bolcu
14 marca 2011r. godz. 21:06, odsłon: 10505, Bolec.Info/powiat

Fryzjerstwo to magia

Bolesławianie dbają o swoje fryzury, a coraz większą grupę lubiących się modnie się czesać stanowią panowie.
Festiwal Fryzur
Festiwal Fryzur (fot. )
- Dla mnie fryzjerstwo to magia – mówi Marcin, który uczy się zawodu fryzjera. – Zawsze mnie to fascynowało. Mogę w kilka chwil, na dobrą sprawę, zmienić całkowicie wygląd człowieka, a przez to poprawić jego humor i samoocenę. Mogę naprawdę w ten sposób pomóc ludziom.

Z okazji Święta Kobiet Starostwo Powiatowe w Bolesławcu oraz Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości przygotowali wspólnie małą niespodziankę dla wszystkich Pań.

W ten wyjątkowy dzień każda Pani mogła skorzystać ze specjalnej oferty zakładów fryzjerskich zrzeszonych w cechu i uczesać się z 30% rabatem… lub zupełnie za darmo, o czym informowaliśmy na portalu Bolec.Info.

- Klientki są zachwycone akcją – mówi Monika, fryzjerka ze Studia Urody A2. – Dla wielu z nich jest to zupełna niespodzianka, mówią „łał” i oczywiście cieszą się z promocji.

Chcąc zaprezentować umiejętności młodych adeptów sztuki fryzjerskiej, którzy kształcą się w naszym mieści, Starostwo Bolesławieckie wraz z Cechem Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości zorganizują "Festiwal Fryzur".

Już 5. kwietnia br. w wybranych salonach fryzjerskich praktykanci pokażą swoje zawodowe umiejętności w konkursie na najbardziej efektowne wiosenne uczesanie.

Organizatorzy poszukują kobiet, chcących wcielić się w rolę modelek, którym w ramach konkursu zostaną wykonane, zupełnie za darmo, wiosenne fryzury.

Zdjęcia modelek zostaną następnie umieszczone na portalu Bolec.info i to internauci, poprzez głosowanie, zdecydują kto zwycięży w konkursie.

- Jestem bardzo zadowolony z uczniów – mówi Przemysław Godek, właściciel salonu przy ulicy Ogrodowej. – Często trafiają mi się prawdziwe talenty. Dlatego myślę o tym, żeby w przyszłości otworzyć małą szkółkę fryzjerską.

Czego potrzeba, by zostać dobrym fryzjerem? Odrobinę talentu i masę ciężkiej pracy, a przede wszystkim ciągłej otwartości na nowe trendy i niegasnącej chęci rozwoju.

W Bolesławcu istnieją świetne warunki do nauki tego zawodu, a z racji sporej ilości działających zakładów, nie ma również problemów z praktyczną nauką zawodu. Co ważne, korzyści z tego faktu czerpią nie tylko sami uczniowie, ale również właściciele salonów.


Fryzjerstwo zawód z tradycjami, a jednocześnie z przyszłością. Już teraz na bolesławieckim rynku funkcjonuje kilkadziesiąt zakładów fryzjerskich, a mimo to wciąż jest miejsce dla kolejnych, bo klientów nie brakuje i na pewno nie zabraknie ich w najbliższej przyszłości.

Bolesławianie dbają o wygląd, a coraz większą grupę klientów stanowią panowie.


- Mamy coraz więcej klientów płci "brzydkiej"– jednym głosem mówią właściciele salonów. – Coraz częściej panowie decydują się na radykalne zmiany wizerunku, w tym również na zmianę koloru włosów.


Spora liczba zakładów obecnych na rynku oraz wzrost oczekiwań ze strony klientów sprawiają, że salony fryzjerskie muszą stale podnosić jakość świadczonych przez siebie usług. Umiejętności fryzjerów są tym elementem, który najsilniej ich przyciąga. Fryzjer to dobry artysta.

Praca nowoczesnego fryzjera to prawdziwa sztuką, a najlepsi fachowcy są wręcz rozchwytywani na rynku pracy, również za granicą.

W Bolesławcu prawdziwych artystów fryzjerów i fryzjerek nie brakujeFestiwal Fryzur
Festiwal Fryzur (fot. )
Festiwal Fryzur
Festiwal Fryzur (fot. )
Festiwal Fryzur
Festiwal Fryzur (fot. )
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim. Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA
REKLAMA New Fashion