ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4219, 24 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Promedica zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

30 sierpnia 2012r. godz. 16:52, odsłon: 1958, Bolec.Info/BOK MCC
Kulturalna jesień puka do drzwi
Nowy sezon kulturalny w Forum oznacza nowe tytuły, wiele atrakcji oraz kilka zmian.
Bolesławiec - Informacje: Kulturalna jesień puka do drzwi (fot. Dorota Miskiewicz)
Wśród nowych tytułów, które zagramy we wrześniu, znalazła się najnowsza komedia Woody`ego Allena „Zakochani w Rzymie”. Komedia opowiada o Amerykanach i Włochach, którzy zmagają się w Wiecznym Mieście z licznymi miłosnymi perypetiami. Każdy film tego reżysera to nie tylko świetne kino, ale także atrakcyjna obsada. Tym razem zobaczymy takie gwiazdy jak Alec Baldwin, Roberto Benigni, Penélope Cruz, Judy Davis, Ellen Page czy Jesse Eisenberg.
Kolejny obraz to Yuma, w którym w głównej roli zobaczymy znanego z „Sali Samobójców” Jakuba Gierszała. To historia Zygi, który ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pismach i zostaje królem „jumy” – drobnych kradzieży tuż za Odrą. Kiedy jednak wejdzie w drogę rosyjskim gangsterom, wszystko przybierze niebezpieczny obrót…
Najmłodszych zapraszamy na premierę trójwymiarowego Dzwoneczka i sekretu magicznych skrzydeł. Ukochane przez wszystkie dziewczynki wróżki wracają do kin w 3D! Magiczna podróż Dzwoneczka i jej przyjaciół do zakazanego, pełnego tajemnic Zimowego Lasu, gdzie ciekawość przygód prowadzi wróżkę do niezwykłego odkrycia, które zmieni nie tylko jej życie, ale zjednoczy w Przystani Elfów wróżki ciepłych i zimnych pór roku. Animację obejrzeć można będzie także w wersji 2D.
Specjalnie z myślą o małych widzach, od 1 września w kinie Forum, wprowadzamy nowe okularki dla dzieci. Dzięki swojej budowie oraz rozmiarowi, pozwolą najmłodszym cieszyć się trójwymiarowym efektem każdego filmu.
Kolejna gorąca premiera września to film Leszka Dawida „Jesteś Bogiem”. Tylko widzowie bolesławieckiego kina Forum będą mogli połączyć ją z koncertem formacji Pokahontaz, w której występują Rahim i Fokus – niekwestionowane legendy polskiego hip-hopu. To oni wraz z tragicznie zmarłym Magikiem, tworzyli grupę Paktofonika i nagrali m.in. jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów polskiego rapu, czyli Jestem Bogiem.
Kolejna zmiana, której dokonujemy na życzenie naszych widzów, to dzień, w którym bilety na wszystkie seanse 2D kosztują jedynie 14 zł. Od września tym dniem będzie środa. Zapraszamy więc wszystkich do kina podczas promocji Tania środa.

Ruszają także zapisy do programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w roku szkolnym 2012/2013. Oferta skierowana jest do szkół na wszystkich poziomach kształcenia. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to autorski program, który nagrodzony został statuetką Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Koszt zakupu karnetu to 54 zł. Natomiast za pojedynczy bilet zapłacić trzeba będzie 8 zł.

W sprzedaży wciąż jeszcze znajdują się bilety na jesienne koncerty Doroty Miśkiewicz i Leszka Możdżera. Przypomnijmy, zdolna i utalentowana wokalistka jazzowa, skrzypaczka, kompozytorka i autorka tekstów wystąpi w Sali Forum już 8 listopada. Natomiast 2 tygodnie później, 22 listopada, zapraszamy na koncert gwiazdy światowego jazzu – Leszka Możdżera, który zaprezentuje nam autorskie aranżacje utworów Krzysztofa Komedy< oraz jazzowe impresje dzieł Fryderyka Chopina.

A 3 października na naszych deskach najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego „Jezioro łabędzie” w wykonaniu artystów z Royal Russian Balet. Jest to zespół złożony z najwspanialszych tancerzy hołdujących tradycjom słynnej rosyjskiej szkoły baletowej.

Szczegóły oraz rezerwacja biletów na www.kino.boleslawiec.pl. Więcej informacji o wydarzeniach na www.bok.boleslawiec.pl.
Bolesławiec - Informacje: Kulturalna jesień puka do drzwi (fot. )
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


DomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusAroni HydraulikMORENAZuraw Klevet
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy