28 października 2013r. godz. 11:00, odsłon: 3768, Bolec.Info/BKS Bolesławiec

Horror w Oleśnicy

W iście dramatycznych okolicznościach w meczu 13 kolejki IV ligi BKS Bobrzanie Bolesławiec zremisował na wyjeździe z Pogonią Oleśnica 1:1.
(fot. BKS Bobrzanie Bolesławiec)
Obie jedenastki nie szczędziły sobie razów, co miało swoje odbicie w liczbie kartek, które pokazał tego dnia arbiter spotkania. Od 40 minuty po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla B. Błońskiego musieliśmy sobie radzić w dziesięcioosobowym składzie. W 60 minucie straciliśmy kolejnego gracza. W polu karnym rywala faulował Janicki za co obejrzał czerwony kartonik, a rywale otrzymali rzut karny. Broniący naszej bramki Kulesza wyczuł intencje strzelca i nie pozwolił gospodarzom wyjść na prowadzenie. Pomimo gry w dziewięciu, po golu w 65 minucie Majki udało nam się objąć prowadzenie, którego niestety nie udało się utrzymać. Grająca w dziesięciu Pogoń Oleśnica (czerwona kartka w 80 minucie) w czwartej minucie doliczonego czasu po rykoszecie od naszego obrońcy wyrównała na 1:1.

Pogoń Oleśnica - BKS Bobrzanie Bolesławiec 1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Majka (65), 1:1 Karga (90+4).

BKS: Kulesza - Bochnia, B.Błoński (2xżk), Janicki (czk), Żmudziński, Dziegleski, Ziółkowski, Pietrzak (żk), Rissman (żk) (80 Mikołajczyk), Majka, Ohagwu.

Wyniki XIII kolejki IV ligi dolnośląskiej:

AKS Strzegom - Karkonosze Jelenia Góra 1-0 (0-0)
Orkan Szczedrzykowice - Miedź II Legnica 4-1 (3-0)
Orla Wąsosz - MKS Szczawno Zdrój 2-2 (0-0)
Sokół Wielka Lipa - Kuźnia Jawor 0-0
LKS Stary Śleszów - KP Brzeg Dolny 1-0 (1-0)
Piast Zawidów - Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-5 (0-2)
Granica Bogatynia - Olimpia Kowary 2-2 (1-0)
Pogoń Oleśnica - BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-1 (0-0)

~obserwator niezalogowany
28 października 2013r. o 20:09
Mały błąd Bartek dostał w 40 min od razu czerwień a nie drugą żółtą iw konsekwencji czerwoną,To samo Janicki czerwień jako akcja ratunkowa 1 mecz kary.