Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
28 października 2013r. godz. 11:21, odsłon: 1202, Bolec.Info/COMT

Przeciwnicy nie mieli szans

Zawodnicy Centrum Odkrywania Młodych Talentów zdeklasowali drużynę Chrobry Głogów, wygrywając w sobotnim meczu 7:1.
(fot. COMT Bolesławiec)
Mecz potoczył się zgodnie z naszymi przewidywaniami. Drużyna Chrobrego grała z nami na hali, a także podczas sierpniowego obozu. Dotychczasowe pojedynki kończyły się naszymi zwycięstwami i tego samego oczekiwaliśmy po dzisiejszym meczu.

Trener przed meczem wie, że trzeba będzie przemeblować skład, bo Kaibon ma wysoką gorączkę i nie ma szans na grę. Strzała wycofany do środka, a na szpicę wchodzi Krzysiu i już w 10 sekundzie meczu otwiera nam wynik. Akcja jest ćwiczona i dzisiaj po raz pierwszy zaskoczyło. Już we Wrocławiu tydzień temu byliśmy o włos od gola zdobytego po rozpoczęciu gry od środka. Dziś już włosa nie zabrakło. Po kolejnych 120 sekundach ponownie możemy wznieść ręce do góry. Tym razem to przeciwnicy strzelają bramkę samobójczą, ale jest to wynik mocnego pressingu z naszej strony. Dalej gramy swoją piłkę i tworzymy sytuacje bramkowe. W 10 minucie Kamil strzela precyzyjnie i mamy 3:0. na chwilę oddajemy inicjatywę w ręce przeciwników, którzy oddają mocny strzał. Mariusz odbija piłkę do boku, ale tam są niekryci przeciwnicy i strzelają bramkę na 3:1. Błąd w ustawieniu, brak asekuracji i bramka której spokojnie można było uniknąć. Stracony gol podrażnia naszych zawodników i tworzymy sytuacje ale nie możemy umieścić piłki w bramce. Wreszcie pomaga nam bramkarz, który źle wyprowadza piłkę, którą przejmuje Krzysiu i umieszcza ją w bramce przeciwników. Na przerwę schodzimy prowadząc 4:1. Po przerwie trener dokonuje kilku zmian, w sporej części na boisku jest kilku zawodników z ligi terenowej i nie widać było różnic w poziomie naszej gry. Strzelamy jeszcze 3 gole (2 Krzysiu i Strzała). I ostatecznie wygrywamy 7:1.

Wysoka wygrana, ale całkowicie zasłużona. Super sprawa, że nominalny obrońca gra na szpicy i strzela 4 bramki. Fajnie, bardzo dojrzale dogrywał piłki Strzała i Krzysiu a potem Mariusz mieli doskonałe pozycje bramkowe. Debiut od pierwszej minuty zaliczył Bartek Turecki i był to bardzo udany występ. Gratulacje dla zespołu za postawę na boisku i wynik.

ŚLĄSK I WROCŁAW pauza

Kolejne spotkanie już w środę. Naszym przeciwnikiem będzie zespół z Polkowic. To będzie w pewien sposób wyjątkowy mecz, bo razem z naszą drużyną młodzików na mecz do Polkowic pojadą koleżanki i koledzy naszych piłkarzy. Przy tak licznej publiczności nasz zespół jeszcze nie grał. Zapowiada się atrakcyjna środa z COMOTEM :-)