ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4714, 30 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Wnoszą o 99% bonifikatę za przekształcenia

Treść posta:
~~Pomidorowy Limnantes napisał(a):
~~Burgundowy Starzec napisał(a):
~~Pomidorowy Limnantes napisał(a):
Do najbliższej sesji RM zostały niecałe 4 tygodnie. Regulamin RM wymaga, aby projekt uzyskał uprzednio akceptację właściwej komisji. Procedura przygotowania takiego projektu wymaga nim. trzech miesięcy pracy prawników etc. etc. Radny Pogoda, albo nie zna regulaminu RM, albo szykuje kolejną prowokację ";pod publiczkę". Interes społeczny wymaga rozwagi i pragmatyzmu. Te cechy są obce Radnym PiS.


O, długo nie trzeba było czekać na odzew ratuszowego. Czytaj ustawę, tam nie ma nic o komisjach. Komisje można zrobić w trakcie sesji tak jak to jest praktykowane.
Przypomnij sobie sytuację, kiedy podczas sesji zarządzano przerwę, aby zrobić wspólne posiedzenia komisji, bo jakiś projekt pan prezydent wprowadził tuż przed sesją, po standardowych posiedzeniach komisji :)


Po twoim wpisie jednak już widać, w którym kierunku będzie szła argumentacja żeby uwalić projekt korzystny dla mieszkańców. Jak się chce psa uderzyć to kija się zawsze znajdzie. Tu widać będą rzucane przeszkody formalne pod nogi. Jak się nie chce to się zawsze znajdzie powód, jak się chce to się sposób znajdzie.


... a ja postuluję rozwagę i pragmatyzm. Zadymki róbcie sobie na wiecach. Przygotujcie projekt wraz z realnym - nie populistycznym uzasadnieniem i RM będzie procedować. Tyle i tylko tyle.

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy
reklama Mrowka zaprasza