Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog na Piaskowej

~;) niezalogowany
9 października 2015r. o 9:58
Hey. Dziewczyny na Piaskowej w BIOMedzie przyjmował lub przyjmuje dalej jakiś prawdopodobnie dobry lekarz ginekolog na kasę chorych. Czy ktoś się orientuje czy dalej tam przyjmuje i jak się nazywa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2015r. o 11:44
na piaskowej nie ma już biomedu, jest na kumny paryskiej, polecam dr Horbanowicz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Renia niezalogowany
9 października 2015r. o 11:58
~ napisał(a): na piaskowej nie ma już biomedu, jest na kumny paryskiej, polecam dr Horbanowicz



dr Horbanowicz to ja też polecam ale do zwierząt najlepiej. Najprostszych badań nie potrafi wykonać, tylko kasę bierze za nic. Na głupią infekcje leczyłam się u niej przez rok i dzięki Bogu że zmieniłam lekarza bo już mi wynalazła takie cuda których nigdy nie miałam, szok...........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2015r. o 12:31
Na piaskowej nadal jest ,otworzyli również na komuny i tam przyjmuje dr Krawczyk polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2015r. o 12:33
polecam doktora chazama
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2015r. o 14:05
a może dr Ziółkowski? wie ktoś może gdzie przyjmuje, w jakich godzinach i jaki tel. do niego?
nie wiem czy ten co można na necie znaleźć jest aktualny, próbowałam kilka razy dzwonić nikt nie odbiera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Navi niezalogowany
9 października 2015r. o 14:49
Zapewne chodzi o.doktora Downara :-) :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2015r. o 19:07
albo o Smoczynskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza