Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ekspres do kawy do kawiarni

13137
#Luzik24 nieaktywny
12 października 2015r. o 7:29
Jakie ekspresy do kawy używane są w kawiarniach? Sam mam w domu taki za 200 zł - ale nie umywa się do kaw robionych w kawiarni. Jakiego rządu są to kwoty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2015r. o 8:20
Kolejny durny temat.Przestań śmiecić na tym forum!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2015r. o 8:22
w dobrej kawiarni porządny ekspres to nawet kilkanaście tysiaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~breden niezalogowany
12 października 2015r. o 8:44
Ja nie zapomnę jak raz wybrałem się do kawiarni a nia zrobiła mi kawę z czajnika !!! Zainwestowali tam w bardzo ładne siedzenia, wystrój ale nie starczyło im kasy na profesjonalny ekspres. Nie muszę chyba pisać,że kawiarnia w niedługim czasie padła? Ekspres do kawiarni to koszt od 5 do 50 tys. złotych.W zależności od tego jak duży jest lokal. Sam sobie zobacz:
http://multigastro.pl/category/profesjonalne-ekspresy-do-kawy-do-kawiarni-gastronomii-krakow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14217
#Matyjak nieaktywny
28 października 2015r. o 12:15
2 - 3 tysiące złotych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
16030
#Grosz nieaktywny
5 sierpnia 2017r. o 20:26
Za 2-3 tyś. to można sobie kupić ekspres ze średniej półki do domu. Ekspresy przemysłowe kosztują sporo. Tu masz przykład jednego z "tańszych".
https://wszystkotujest.pl/elektronika/agd/79821,ekspres-do-kawy-2-grupowy-stalgast
Ja za ekspres do swojej kawiarni dałem prawie 30 tyś. Są też droższe - nawet 100 000zł, serio. Zależy jaka klasa i moce przerobowe. Moim zdaniem warto zainwestować o ile budżet na to pozwala. Jest duża różnica w smaku, nie tylko dla obeznanego kawosza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 20:43
Grosz napisał(a):


S.P.I.E.R.D.A.L.A.J TROLU!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 21:40
Link z wirusem. Nie otwierać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.