Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Schetyna do bolesławian: najważniejszy sondaż 25 października
211
skorn
17 października 2015r. o 17:05
Otóż to.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8653
#jeden nieaktywny
17 października 2015r. o 17:38
~ napisał(a):
jeden napisał(a): Oby takich tylko mężów stanu nam opatrzność zsyłała :)
http://i.iplsc.com/-/00023500A2FYJVR7-C317-F3.jpg
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28388/jaroslaw_kaczynski_buty.jpeg

Rozumiem...
Stan obuwia danego polityka może też być powodem HEJTU(ulubionego słowa PO-pleczników) i BRAWA za wytknięcie tego skandalu na forum publicznym.
Jasne.
Prezes PIS ma zabrudzone buty.
To skandal. Jak mógł tak uczynić? To obraza całego Narodu Polskiego chyba conajmniej.
"Teoretyczne państwo polskie" i inne skandaliczne i nagrane PO-pisy obecnej PO-lskiej władzy ze strony PO-litykierów to naprawdę nic, w porównaniu z nie-błyszczącymi butami J.K.
Rzeczywiście skandal.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2015r. o 17:54
skorn napisał(a):
~ napisał(a): Tylko Platforma nigdy PISowskie oszołomy.

Dałbyś się pociąć za Platformę co? Taki gość jak ty, też toczący pianę z ust, zabił kilka lat temu polityka tylko za to, że był z PiS. To własnie takich jak wy trzeba się obawiać.Dopisane 17.10.2015r. o godz. 16:51:Gęby pełne frazesów o miłości, równości i tolerancji, a w kieszeni nóż.

Wolę złodziei z Platformy od konfidentów z PIS .trzeba było jeszcze napisać że Barbara Blida została zaszczuta przez PO .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 października 2015r. o 18:16
A ja nie chcę konfidentów ani złodziei. Tym się różnimy. Kim trzeba być, by życzyć Polsce złodziei u władzy?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2015r. o 19:40
skorn napisał(a): A ja nie chcę konfidentów ani złodziei. Tym się różnimy. Kim trzeba być, by życzyć Polsce złodziei u władzy?

Głupie pytanie to masz głupią odpowiedź, wyborcą mniejszego zła.Jeśli Karczewski z PIS mówi publicznie w telewizji że jeszcze mają asa w rękawie to kim oni są, szulerami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 października 2015r. o 22:10
No to głosuj na złodziei. Widocznie z takimi jest ci po drodze.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
17 października 2015r. o 22:52
Nigdy na PO nie zagłosuje! na oszustów się nie głosuje ! NIGDY !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2015r. o 23:36
~M napisał(a): Nigdy na PO nie zagłosuje! na oszustów się nie głosuje ! NIGDY !!!


A ja nie zagłosuję na oszołomów, dewotów i czlonków politycznej sekty :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza