Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

NETIA BOLESŁAWIEC- PROSZĘ O OPINIE

~dość UPC niezalogowany
28 października 2015r. o 8:32
Witam, czy korzysta ktoś z usług NETIA w naszym szanownym mieście? Chciałbym poprosić o opinie na ich temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2015r. o 12:04
Ja korzystam, po przygodach z upc od razu zadzwoniłam do netii i jak na razie jestem zadowolona. Także polecam wszystko działa bez zarzutu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11371
#czuczu666 nieaktywny
28 października 2015r. o 12:09
Ja niedawno założyłem u nich Internet 10 Mb. Na razie wszystko w porządku. serwisant instalujący pojawił się na umówioną godzinę, wszystko poszło sprawnie. Internet chodzi dobrze. Na weekend (piątek późny wieczór do niedzieli rano) potrafi trochę zamulić (przeciążenie linii- korzystają z dialogu). Niestety wtedy grają prawie wszystkie piłkarskie ligi europejskie i mecz który mnie interesuje z reguły się ścina co jakiś czas. Obsługa klienta na ul. Asnyka też w porządku. Byłem usunąć usługę "Bezpieczny internet" (płatna po dwóch miesiącach). Niby usunięta została ale faktura i tak przyszła z opłatą za usługę. Kolejna wizyta w salonie na Asnyka. 5 min- reklamacja wysłana. Na drugi dzień odpowiedź z biura obsługi a po 5 dniach faktura korygująca. Także puki co (4miesiące "współpracy" z netią) nie mogę narzekać na nic. Przerw w dostawie internetu nie ma, załatwić wszystko idzie sprawnie. Mogę polecić z czystym sumieniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kordi niezalogowany
28 października 2015r. o 12:27
dla mnie jak na razie jest ok, mam ich usługe prawie pół roku już
internet chodzi na tyle szybko, żeby obejrzeć film online w hd więc wg mnie jest OK. Cenowo 30zł miesięcznie to jak za darmo, a fakt, że po przeprowadzce przełożą mi modem do nowego mieszkania lub w przypadku gdy nie będzie takiej możliwości rozwiążą umowe z ich winy podoba mi się najbardziej z racji, że lokal wynajmuje a nie jestem właścicielem

żadko coś polecam, ale tutaj jest ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~misiaczek niezalogowany
23 listopada 2015r. o 10:43
mam netie od niedawna ale jestem jak na razie zadowolony, wziolem jakas oferte telewizje z internetem i sie okazalo, ze to jest jakas nowa nizszsa cena tej ofrty, wiec troche oszczednosci w sumie zawsze spoko :D mam nadzieje, ze bedzie caly zcas tak dobrze jak jest. wiec ogolnie mwoiac, polecam netie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2015r. o 12:24
Mam internet w netii do 50Mbit i jestem bardzo zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
23 listopada 2015r. o 13:09
Mam internet i telefon w biurze i mieszkaniu od dłuższego czasu. Wszystko ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
23 listopada 2015r. o 13:23
Mam kilka lat internet,od roku 50 Mb.Wszystko chodzi OK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.