Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bolesławiec gminą zdegradowaną ekonomicznie?

~al niezalogowany
1 listopada 2015r. o 7:45
Nie mieszkam w Bolesławcu od kilkunastu lat ale ostatnio miałem okazję odwiedzić moje rodzinne miasto. Jeden wielki szok. Rynek i otoczenie jakiego zachód do tej pory nie ma. Wiadukt - rewelacja , obwodnica - super się jedzie. No rzeczywiście POLSKA W RUINIE !!!! Przeczytałem,że bezrobocie poniżej 5% i otwarte 3 strefy blisko Bolesłąwca. Ludzie czy wyście wszyscy powariowali? Jakie zdegradowane miasto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2015r. o 9:39
~al napisał(a): Nie mieszkam w Bolesławcu od kilkunastu lat ale ostatnio miałem okazję odwiedzić moje rodzinne miasto. Jeden wielki szok. Rynek i otoczenie jakiego zachód do tej pory nie ma. Wiadukt - rewelacja , obwodnica - super się jedzie. No rzeczywiście POLSKA W RUINIE !!!! Przeczytałem,że bezrobocie poniżej 5% i otwarte 3 strefy blisko Bolesłąwca. Ludzie czy wyście wszyscy powariowali? Jakie zdegradowane miasto?


Facet, czy rozumiesz pojęcie degradacji ekonomicznej? Nie rozumiesz. Co ma piernik do wiatraka? Co ma wygląd budynków w rynku do rynku pracy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Glock niezalogowany
1 listopada 2015r. o 9:48
~al napisał(a): Nie mieszkam w Bolesławcu od kilkunastu lat ale ostatnio miałem okazję odwiedzić moje rodzinne miasto. Jeden wielki szok. Rynek i otoczenie jakiego zachód do tej pory nie ma. Wiadukt - rewelacja , obwodnica - super się jedzie. No rzeczywiście POLSKA W RUINIE !!!! Przeczytałem,że bezrobocie poniżej 5% i otwarte 3 strefy blisko Bolesłąwca. Ludzie czy wyście wszyscy powariowali? Jakie zdegradowane miasto?

Rozumiesz temat? Skup sie! "gmina zdegradowana ekonomicznie". bezrobocie niskie? Popytaj ludzi ile ich mężów i synów tura w UK i Niemczech. Ile młodzieży po studiach wraca do Bolesławca. Ile zarabia się w Baderze, głownym pracodawca mieszkańców. Poczytaj Forum co sądzą mieszkańcy o jakiejkolwiek inwestycji lokalnych władz typu basen jeleniogórska, basen termy, galeria , lodowisko, itp itd. Prezydent zły , starosta zły, ławki złe fontanna zła,wszystkie knajpy złe, nic sie nie dzieje. Gesler kiedy stwierdziła w wywiadzie że w bolcu kiepsko sie dzieje to było ok. I nagle jak napisał Skorn, kiedy PIS tak stwierdził to okazało się ze jest EXTRA! Jesteśmy zakłamani Panie i Panowie, zawsze na przekór.
A tak poza tematem, prosze konkrety, za Pisu , komu przyszli o 6 rano do domu? Jak konkretnie zniszczyli wasze życie? Kogo za łeb zaciagneli do koscioła?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 listopada 2015r. o 15:13
~Glock napisał(a): ... Ile młodzieży po studiach wraca do Bolesławca. Ile zarabia się w Baderze, głownym pracodawca mieszkańców. Poczytaj Forum co sądzą mieszkańcy o jakiejkolwiek inwestycji lokalnych władz typu basen jeleniogórska, basen termy, galeria , lodowisko, itp itd. ...


Amen.
Problem polega na tym , że tzw. Samorządowcy boją się podskoczyć . Uczepieni stołków i od nich uzależnieni , zabiegają o fundusze z eurokołchozu na " słomiane inwestycje ". A eurokołchoz rozdaje mamonę jedynie na pier.dolety , bo nie na środki produkcji.
Rzucam tezę ... bo dzisiaj mam wolne , to mogę sobie porzucać :D
... Samorządowcy = tchórze ;)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lenin niezalogowany
1 listopada 2015r. o 18:56
Każdy, to chce zarobić i nie boi się pracy tego dokona.
Oboje z żoną pracujemy i nie narzekamy.
Jeśli ktoś boi się po prostu 'zakasać rękawy' i wziąć się do roboty, to będzie narzekał do końca życia. Bo wygodniej przecież psioczyć niż uczciwie popracować.
Bezrobocie niskie, więcej ofert pracy niż jej szukających.. To o czymś świadczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2015r. o 20:10
~Lenin napisał(a): Każdy, to chce zarobić i nie boi się pracy tego dokona.
Oboje z żoną pracujemy i nie narzekamy.
Jeśli ktoś boi się po prostu 'zakasać rękawy' i wziąć się do roboty, to będzie narzekał do końca życia. Bo wygodniej przecież psioczyć niż uczciwie popracować.
Bezrobocie niskie, więcej ofert pracy niż jej szukających.. To o czymś świadczy.


Człowieku, przestań chrzanić. Mam 28 lat, żona 26. Zacyndalam po 10 godzin dziennie włącznie z sobotami i nie stać mnie na kupno mieszkania, kredytu nie dostanę bo nie mam zdolności kredytowej ze względu na niskie dochody. Jakbym chciał otworzyć własnych interes to nie mam kapitału.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lenin niezalogowany
1 listopada 2015r. o 21:18
~ napisał(a): Człowieku, przestań chrzanić. Mam 28 lat, żona 26. Zacyndalam po 10 godzin dziennie włącznie z sobotami i nie stać mnie na kupno mieszkania, kredytu nie dostanę bo nie mam zdolności kredytowej ze względu na niskie dochody. Jakbym chciał otworzyć własnych interes to nie mam kapitału.

Żona z zatrudniaka zrobiła kurs na prawko i przewóz rzeczy, ja wcześniej z kredytu.
Pracujemy sobie na luzie w ciężarówce, każde z nas min 4,5 na rękę wyciąga.
Chcieć to móc. Tak myślę...
Żona 26, ja 35 lat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marks niezalogowany
1 listopada 2015r. o 21:26
~Lenin napisał(a):
~ napisał(a): Człowieku, przestań chrzanić. Mam 28 lat, żona 26. Zacyndalam po 10 godzin dziennie włącznie z sobotami i nie stać mnie na kupno mieszkania, kredytu nie dostanę bo nie mam zdolności kredytowej ze względu na niskie dochody. Jakbym chciał otworzyć własnych interes to nie mam kapitału.

Żona z zatrudniaka zrobiła kurs na prawko i przewóz rzeczy, ja wcześniej z kredytu.
Pracujemy sobie na luzie w ciężarówce, każde z nas min 4,5 na rękę wyciąga.
Chcieć to móc. Tak myślę...
Żona 26, ja 35 lat...


Oj Panie Lenin .
Po pierwsze nie mogą wszyscy by kierowcami .
Po drugie nie wiem czy praca w rozłące dobrze zrobi pana pożyciu małżeńskiemu.Kasa jest niezbędna ale nie za wszelką cenę.
Kto w tym czasie wychowuje wasze dzieci ? Kto śpi z Pana żoną gdy Pana nie ma i odwrotnie .?

Moi znajomi tyrają w transporcie i tylko jeden z nich mimo wielkiego stażu zbliża się do 4,5 tys.Reszta ma około 3.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza