Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Bolesławiec gminą zdegradowaną ekonomicznie?

~ niezalogowany
1 listopada 2015r. o 21:40
~Lenin napisał(a):
~ napisał(a): Człowieku, przestań chrzanić. Mam 28 lat, żona 26. Zacyndalam po 10 godzin dziennie włącznie z sobotami i nie stać mnie na kupno mieszkania, kredytu nie dostanę bo nie mam zdolności kredytowej ze względu na niskie dochody. Jakbym chciał otworzyć własnych interes to nie mam kapitału.

Żona z zatrudniaka zrobiła kurs na prawko i przewóz rzeczy, ja wcześniej z kredytu.
Pracujemy sobie na luzie w ciężarówce, każde z nas min 4,5 na rękę wyciąga.
Chcieć to móc. Tak myślę...
Żona 26, ja 35 lat...

A co to ma do degradacji ekonomicznej gminy , panie tirowiec i pani tirowko? Mam ci napisać że jest super bo kryje dachy w Wiedniu za 10 tys na MC? Chcieć to moc ,prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lenin niezalogowany
1 listopada 2015r. o 21:49
~Marks napisał(a):
Oj Panie Lenin .
Po pierwsze nie mogą wszyscy by kierowcami .
Po drugie nie wiem czy praca w rozłące dobrze zrobi pana pożyciu małżeńskiemu.Kasa jest niezbędna ale nie za wszelką cenę.
Kto w tym czasie wychowuje wasze dzieci ? Kto śpi z Pana żoną gdy Pana nie ma i odwrotnie .?

Moi znajomi tyrają w transporcie i tylko jeden z nich mimo wielkiego stażu zbliża się do 4,5 tys.Reszta ma około 3.

Nie ma mowy o rozłące, bo jeździmy w podwójnej obsadzie, więc cały czas jesteśmy razem.
Nie mówię, że każdy musi być kierowcą, to tylko nasz sposób poradzenia sobie z nienajlepszą sytuacją w kraju. Napisałem, żeby dać przykład, że można się zebrać w sobie i coś wykombinować. Dla nas to szoferka, ale myślę, że inne pomysły też mogą być dobre.
3k jako kierowca to tylko po kraju. Jeśli się na tzw 'przerzutach' jeździ, to wynagorodzenie jest wyższe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2015r. o 22:43
~Lenin napisał(a):
~Marks napisał(a):
Oj Panie Lenin .
Po pierwsze nie mogą wszyscy by kierowcami .
Po drugie nie wiem czy praca w rozłące dobrze zrobi pana pożyciu małżeńskiemu.Kasa jest niezbędna ale nie za wszelką cenę.
Kto w tym czasie wychowuje wasze dzieci ? Kto śpi z Pana żoną gdy Pana nie ma i odwrotnie .?

Moi znajomi tyrają w transporcie i tylko jeden z nich mimo wielkiego stażu zbliża się do 4,5 tys.Reszta ma około 3.

Nie ma mowy o rozłące, bo jeździmy w podwójnej obsadzie, więc cały czas jesteśmy razem.
Nie mówię, że każdy musi być kierowcą, to tylko nasz sposób poradzenia sobie z nienajlepszą sytuacją w kraju. Napisałem, żeby dać przykład, że można się zebrać w sobie i coś wykombinować. Dla nas to szoferka, ale myślę, że inne pomysły też mogą być dobre.
3k jako kierowca to tylko po kraju. Jeśli się na tzw 'przerzutach' jeździ, to wynagorodzenie jest wyższe.

W podwójnej jezdzicie? za w sumie min 9 tys? Coś Ty sciemniasz kolego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2015r. o 22:49
To dzieci też będziesz miał w Tirze? Przestań chrzanić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2015r. o 22:54
~ napisał(a): W podwójnej jezdzicie? za w sumie min 9 tys? Coś Ty sciemniasz kolego

Średnią podałem. 5,8k za 4/1 dokładnie na głowę. Ale jeśli policzysz te tygodnie wolnego, święta i wakacje, to nie wyjdzie tyle.
Co do kolegi który o dzieci się pyta, to pierw chcemy się ustatkować, dom wybudować, odłożyć coś na przyszłość a potem o dzieciach myśleć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2015r. o 23:17
~Lenin napisał(a):
Nie ma mowy o rozłące, bo jeździmy w podwójnej obsadzie, więc cały czas jesteśmy razem.
Nie mówię, że każdy musi być kierowcą, to tylko nasz sposób poradzenia sobie z nienajlepszą sytuacją w kraju. Napisałem, żeby dać przykład, że można się zebrać w sobie i coś wykombinować. Dla nas to szoferka, ale myślę, że inne pomysły też mogą być dobre.
3k jako kierowca to tylko po kraju. Jeśli się na tzw 'przerzutach' jeździ, to wynagorodzenie jest wyższe.


Tu nie jest miejsce na takie "niewłaściwe" opinie i oceny.
Napisz lepiej że wszędzie bieda z nędza. Wkoło sami złodzieje i krwiopijcy.
Bolesławiec umiera a jego mieszkańcy przymierają głodem. Nigdzie nie ma pracy a jak jest to każą coś robić.
Napisz że trzeba stąd jak najszybciej spie..ralać.
Taki który sobie radzi i nie narzeka to podejrzany typ z "plecami" - na 100% z "peło".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lenin niezalogowany
1 listopada 2015r. o 23:22
~ napisał(a): Tu nie jest miejsce na takie "niewłaściwe" opinie i oceny.
Napisz lepiej że wszędzie bieda z nędza. Wkoło sami złodzieje i krwiopijcy.
Bolesławiec umiera a jego mieszkańcy przymierają głodem. Nigdzie nie ma pracy a jak jest to każą coś robić.
Napisz że trzeba stąd jak najszybciej spie..ralać.
Taki który sobie radzi i nie narzeka to podejrzany typ z "plecami" - na 100% z "peło".

Czesi mają na nasze zachowanie swoje powiedzonko:
Pokaż Polakowi przepaść a zaraz w nią wskoczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2015r. o 0:14
~Lenin napisał(a):
~ napisał(a): Tu nie jest miejsce na takie "niewłaściwe" opinie i oceny.
Napisz lepiej że wszędzie bieda z nędza. Wkoło sami złodzieje i krwiopijcy.
Bolesławiec umiera a jego mieszkańcy przymierają głodem. Nigdzie nie ma pracy a jak jest to każą coś robić.
Napisz że trzeba stąd jak najszybciej spie..ralać.
Taki który sobie radzi i nie narzeka to podejrzany typ z "plecami" - na 100% z "peło".

Czesi mają na nasze zachowanie swoje powiedzonko:
Pokaż Polakowi przepaść a zaraz w nią wskoczy.


Poniżej masz przykładową ocenę - z konkurencyjnego portalu.
"Płace marne , zatrudnienie , jak ktoś ma znajomości , nie musi się znać . Bezrobocie spada , to może oświecą nas i powiedzą ile pracowników wyjechało za pracą . Pracując prywatnie , pracujesz na firmę i malujesz płoty , rąbiesz drzewo dla pajaca który nią zarządza . Ot degradacja . Szef , szefowa na plażach na Hawajach a robol 1200 . Ot degradacja . I co najważniejsze to żadne z nich się na niczym nie zna . Nawet nie wiedzą co znaczy ON na stacjach benzynowych ."

"Pracując prywatnie , pracujesz na firmę i malujesz płoty , rąbiesz drzewo dla pajaca który nią zarządza . Ot degradacja ."

Już wiesz co to degradacja? "Pajaców" trzeba pogonić i nie będzie degradacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza