Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Halloween w Bolesławcu: cukierek albo psikus!
2900
#falco nieaktywny
26 października 2018r. o 19:27
kmiotku
daleki jestem od zabaw w psychologa bo guzik mnie obchodzi czyjeś i twoje zachowanie i to jak żyje ...to ty głombie często usiłujesz wchodzić w czyjeś życie i poddawać je tej twojej ''ocenie ''
nadal bujasz się w swoich oparach fantazji kmiotku pisząc o jakimś moim trwaniu w niewiedzy do 40-ki
jesteś w tym tak żałosny jak w swoim unikaniu odpowiedzi na niewygodne tobie pytania ...
(nadal nie odpowiedziałeś na ostatnie a i twój cichy ''obrońca '' też umknął :] )
jesteś i pozostaniesz dla mnie nikim innym jak pieprzonym hipokrytą bez własnego zdania i co najzabawniejsze bez ''jaj''
ot kmiotek z pustką w głowie ...ograniczoną zbyt wąską czachą ...wracaj ''magistrze '' na słupy a dla towarzystwa kup sobie chomika ...
nie żyje zbyt długo wiec nie będzie się długo z tobą męczył ...;)

chcesz coś z psychologii?-- będąc takim jakim jesteś -bufonem o wybujałym ego i zakłamanym hipokrytą -samotnym pozostaniesz przez długie,długie lata ...
poznając się na tobie kto wie czy i chomik nie ucieknie ...:]


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 października 2018r. o 0:50
falco napisał(a): ty chcesz się ''rozliczać '' przed Falco?
a na cholerę mi twoje ''rozliczanie''? dla mnie to możesz popierać i bronić kogo chcesz ,możesz współżyć z kobietą ,facetem czy kozą ...
co mi do tego?
faceciku -kupę lat wstecz kiedy chrzciłem swoje dzieciaki ,kiedy brałem ślub takiego zwyrodnialstwa nie było w KK a księża faktycznie mieli poważanie bo dur.niu sprawdz sobie ile było takich przypadków '' w kościele'' a gazety o tym podobnie jak dziś -twoje gazety -milczały ...
internet dokonał cudu ,Fakty i Mity ( :] ) naświetlały te sprawy operując faktami i nazwiskami ''księciuniów ''
czy ktoś założył im sprawę karną za oszczerstwa?... a może napisz kto taką wygrał ....
ile spraw opisywało NIE?...czy ktoś wygrał pomimo kilku spraw założonych Urbanowi?

co ty możesz wiedzieć ''czytaczu '' Karnowskich czy ''Gościa Niedzielnego''?

ja jestem ochrzczony i wcale mi to nie przeszkadza

zakłamany hipokryta : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Bergenia niezalogowany
27 października 2018r. o 6:02
Magister ,som u nas te ksiendze pedofile ,czy ich nie ma ?
A ksiondze homosexualiści som ?
Spowiadasz sie takim ze swoich świństw ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 października 2018r. o 6:04
bufon i hipokryta ...
i bezjajowiec ...hahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Sundaville niezalogowany
27 października 2018r. o 7:50
skorn napisał(a): Ty sie w psychologa nie baw, bo za głupi jesteś na to. Cokolwiek robię lub nie robię w swoim życiu, nie jestem hipokrytą tak jak ty. Antyklerykał co do 40 roku życia do kościoła chodził, bo się wstydził przed rodzina i sąsiadami, aż mu się odmieniło po tym jak poczytał fachowa literaturę w stylu "Nie " i "Fakty i mity" : )

Chcesz naprawiać świat, zacznij od siebie, kmiocie. : )

ps. podałbyś rękę Kotlinowskiemu? A Grzegorzowi Piotrowskiemu? : )
jest za głupi dlatego jak widać powyżej ujada z kolegą tego samego pokroju takie tam judasze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 października 2018r. o 8:02
cukierek albo psikus...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 października 2018r. o 13:55
coś o tobie ''sałato''
:]
masz problem z przebraniem z głowy ..
a raczej z ''dyni'' [img=1540641323_3fhlfaj.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnofioletowa Stokrotka niezalogowany
27 października 2018r. o 14:07
Z dyni to możesz dostać falco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza